Quantcast

Da li u kucistu ima napajanje

laks

Primećen član
Poruka
590
Evo ja imam Frontier 400W, 7600gs-(od nedavno) i koristim ga nekoliko god. ali jako bitna stvar barem po meni je sto ja barem 1put u 2 meseca celo kuciste ocistim od prasine a napajanje posebno rasturim da bih ga ocistio od bogami pozamasnog taloga prasine, tako da to sa chinese vs brand napajanjima, meni i ne igra neku ulogu osim ako stvarno ne mislim da kacim 8 hard diskova,4 opticka uredjaja itd. itd.

Oggy

Domaćin
Poruka
3.724
Pa kad se dovoljno uprosti poredjenje, onda je Yugo=Mercedes;)...naime ima 4 tocka i sluzi za prevoz putnika.

Kod napajanja ti je vazna izlazna snaga, pad napona pri opterecenju, kvalitet napona, zastite,korekcije..itd.
Taj frontier nema nista od gore navedenog, ali moze da radi i 5god bez problema...Sto da ne..ali su vece sanse da ce upravo zbog njega nesto drugo u kompjuteru(ili ono samo) da crkne.

Veoma pohvalno ovo ciscenje racunara, posebno napajanja-u njemu zna da se nakupi prasine o-hoho.

laks

Primećen član
Poruka
590
Pa kad se dovoljno uprosti poredjenje, onda je Yugo=Mercedes;)...naime ima 4 tocka i sluzi za prevoz putnika.

Kod napajanja ti je vazna izlazna snaga, pad napona pri opterecenju, kvalitet napona, zastite,korekcije..itd.
Taj frontier nema nista od gore navedenog, ali moze da radi i 5god bez problema...Sto da ne..ali su vece sanse da ce upravo zbog njega nesto drugo u kompjuteru(ili ono samo) da crkne.

Veoma pohvalno ovo ciscenje racunara, posebno napajanja-u njemu zna da se nakupi prasine o-hoho.
Eto vish, nisam znao za tu korekciju, zastitu,kvaitet napona...ma sta mu ja nisam sve radio, cak sam bio okrenuo ventilator da uduvava vazduh u njega kako bi ga bolje ohladio ali nista s tim nisam postigao, samo jos vise prasine. Dobro si rekao za ovo, sad cu morati da kupim neko bolje napajanje od 350w 400w...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.