Da li treba zabraniti kladionice, kockarnice, kazina, slot klubove...?

Da li ste za zabranu kladionica, kockarnica, kazina, slot klubova?

  • Da, takve objekte treba zatvoriti.

    glasova: 21 67,7%
  • Podržavam da nesmetano nastave sa radom kao i do sada.

    glasova: 10 32,3%
  • Nemam stav

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    31

mekflaj

Poznat
Poruka
8.254
Kakvu poruku država šalje omladini masom ovih objekata na svakom koraku?

kako-zaraditi-na-kladionici-2.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kakvu poruku država šalje omladini masom ovih objekata na svakom koraku?
Država?
A svet?
A koju poruku šalju rijalitiji na svetskom nivou?
Bolje i objekat nego da doslovno usrani i ispovraćani parkovi kad nemaju gde.
Omladini su u više generacija uskratili izlaske, uvodili radno vreme kafića do ponoći ili do 01-02h i šta su postigli? Iglu u veni u nekom parku.

Dok sam ja izlazio, menjalo se stalno, čas ovako, čas onako, tako da znam šta pričam.
 
Ako hoćeš da omladina nešto uradi- samo uvedi zabranu na to i uradiće upravo to.
Kontrapsihologija. To političari odlično znaju.
Zatvore omladini kafiće, dovedu ih do besa, nezadovoljstva, i posle kažu da su narkomani najveći problem a od mladog i nezadovoljnog čoveka je najlakše napraviti narkomana.
To su teške manipulacije.
 
Nije resenje zavoriti , recimo lav vegas je po tome poznat.
Zasto mora da bude na sve strane , to je problem.
Imamo vise kockarnica nego pekara.
Sve gledate bukvalno.
Peru se tu pare. Ti vidiš "eno još jedne kockarnice, pa kako zarade kad na 20m ima još dve" a ustvari služe za nešto deseto.
 
Kakvu poruku država šalje omladini masom ovih objekata na svakom koraku?
toga imas od kad je sveta :D

secam se price jednog zakletog kladinicara na televiziji..sad sam zaboravio detalje ali iz nekog razloga je njima trojici bilo zabranjeno da se klade...znas sta su uradili?
seli u kafanu, porucili po sok i kladili se na ciji ce prvi sok muva da sleti :D

ukidanjem kladionica i kockarnica ne mozes ugusiti taj poriv, samo ces ga prebaciti u sive tokove sto je jos gore..
 
zabraniti

ja nisam nigde na svetu videla mesta sa toliko kladionica kao u Srbiji.......i to su sve ruzne i odvratne....

nikakve vajde od njih nema i nikom nece nedostajati

a gluposti o zabranama koje imaju nus produkte ne bih komentarisala...tako bi i heroinskim zavisnicima trebalo popustiti......
Kocka je stara koliko i organizovana država. Ne možeš je zabraniti. U nas je formalno zabranjena prostitucija. I?
 
Pola radne snage nam je zaposleno u kladionicama i menjacnicama i slicnim glupostima i onda se pitamo zasto ne raste standard......


zato sto niko nista ne proizvodi

samo se presipa iz supljeg u prazno

to je veeeliko ZLO
Nemam dovoljno glup odgovor na ovaj post.
Jedino da potegnem "argument" koji lično najviše mrzim a to je da si žensko.
Petljaš se u priču a nisi u životu imala iskustva.
 

Back
Top