Quantcast

Da li treba ukinuti PDV?

a bre Milun

Elita
Poruka
15.953
@a bre Milun
Mene je SrBski učila Luda Ljbinka! :rtfm:
Da vidim sad ko će šta da veli ako sme? Kuj da ga čujem?
Pazi sad... Svi u Beogradu znaju ko je Luda Ljubinka, po pola odeljenja izobali za avgust a razredna im znači najbliža.
Njena teorija zavere glasi:"Bog zna za 5 ja Ljubinka za 4 (namerno izostavila Luda a znala) a vi deco od 1 do 3"
Bijo sam jedan od četri 3 ukupno iz celu generaciju.
Kazala da pisane radovi pišem ko Crnjaski i da sa uživanjima iščitava namerno za kraj moje.
Isto rekla pa kazala da mi bivše srpkinje isto traže da vide šta sam zapisao zbog teme da i one uživaju.
Ja pitao jer bi ona Crnjaskom davala trojku zbog srpski?
pa kad od Ludu Ljbinku dobijes taku reputaciju, ondak razumem.

Seksi Gospodin

Domaćin
Poruka
3.695
pa stvarno kad cujem " analizom fundamentalnih faktora binarnog sektora finansijske platforme sa akcentom na hiperfuziju elementarnog boniteta i .............."
Oma se setim "administrativnog recnika" koji je bio obavezan u komunikaciji ********* SA NARODOM...........da "uvrnu" da narod sto manje razume i da misli kako su , boze moj, pametni ovi sto vode drzavu.
e to bre! Fundamentalni bonitet... A znao sam da nešto nedostaje... U sistemu...
Sve to došlo... našlo... pa zašlo...

I NAŠLI MODEL!
A stoka se nada "da će da upadne" pa kad ispuši e onda kriv Janko, Marko...

Zato se niko ne buni samo ja lajem...

Seksi Gospodin

Domaćin
Poruka
3.695
Kada sledeći put dobijete platu od poslodavca gledajte to ovako:
Bruto/Neto - razlika ide državi i vi budete ponosni jer vaša zemlja ima koristi od vas.
A kad sa preostalim iznosom na fiskalnom računu vidite da ste doplatili 20% vama zahvaljuju: Branko Milićević Kockica, Neda Ukraden, Tijana Ajfon, Željko Samardžić, Danina familija iz Kolašina, porodica Djindjić, celokupna porodica dr.Šešelj, Čeda Droga... i još puno puno zahvalnih kojima se najdublje izvinjavamo što ih ne pomenuh. Ako se jave u toku dana biće istaknuto masnim slovima i njihovo ime i prezime i poreklo što iz Bosne što iz materine...

Poslednja izmena:

The Rise of Jagg

Aktivan član
Poruka
1.411
Kada sledeći put dobijete platu od poslodavca gledajte to ovako:
Bruto/Neto - razlika ide državi i vi budete ponosni jer vaša zaemlja koristi od vas.
A kad sa preostalim iznosom na fiskalnom računu vidite da ste doplatili 20% vama zahvaljuju: Branko Milićević Kockica, Neda Ukraden, Tijana Ajfon, Željko Samardžić, Danina familija iz Kolašina, porodica Djindjić, celokupna porodica dr.Šešelj, Čeda Droga... i još puno puno zahvalnih.
Ne, to je sve isto.

100% poreza koristi se da Jorgovanka tapira frizuru

Seksi Gospodin

Domaćin
Poruka
3.695
Ne, to je sve isto.

100% poreza koristi se da Jorgovanka tapira frizuru
ne diraj Kosovku devojku, Kosovo je svetinja a u Indiji je krava sveta životinja

Telekom je našao odličan model za otplatu stana u Novom Sadu - izmisle 1 dinar za čuvanje šume i 8 dinara za čuvanje... Ovaj ništa...
Karadjordjevići koštaju jer se tu vidi cifra a ovde se ne vidi pa zato ne koštaju ništa

Seksi Gospodin

Domaćin
Poruka
3.695
Ja i dalje radim na tome da me zbog pisanja na internetu pozovu na info razgovor i uz kafu i ratluk ponude neštA.
Pristajem ja i na zatvor - hrana, struja, voda, tv sve o državnom trošku, internet obavezan
Neću baš ko Brejvik da tražim Sony Playstation 4 al nintendo obavezno.
Kad imate za kurvе valjda ćete naći i za mene, evo od RTS pretplate bi moglo...

The Rise of Jagg

Aktivan član
Poruka
1.411
Ja i dalje radim na tome da me zbog pisanja na internetu pozovu na info razgovor i uz kafu i ratluk ponude neštA.
Pristajem ja i na zatvor - hrana, struja, voda, tv sve o državnom trošku, internet obavezan
Neću baš ko Brejvik da tražim Sony Playstation 4 al nintendo obavezno.
Kad imate za kurvе valjda ćete naći i za mene, evo od RTS pretplate...
Ti nisi pod rizikom jer se šlihtaš svinjskoj hunti

Seksi Gospodin

Domaćin
Poruka
3.695
мислим да не можеш добити ништа у преговорима, док не постанеш на далеко познати дијаболик.

и они имају своју елиту, а ту су певаљке.
A odakle elita stigla? Iz pripizdinjaca? I baš krke na budžet?

Još uveli digitalni radni staž, ništa napismeno sa pečatom u radnu bukvicu kažu ne važi više...

openbox

Ističe se
Poruka
2.396
To je fakticki POREZ na POREZ, tj. POREZ na vec OPOREZOVANA SREDSTVA, i to je DUPLO OPOREZIVANJE. I to mora da se ukida odmah sad - ili da se ukine porez na zarade ili PDV koji je zapravo porez na maloprodaju.
па још ако хоћеш да купиш стан рецимо за који не можеш скупити новац никада - јер такав је систем..
ту ти банка узме још 50-100% од цене стана..
то се зове робија

па порез на локалном нивиоу.. мој матори добио нешто да плаћа "порез за одводњавање уличних вода!",
рекао сам му да то никако не плаћа.. е тако пецају пензионере!!

Poslednja izmena:

The Rise of Jagg

Aktivan član
Poruka
1.411
па још ако хоћеш да купиш стан рецимо за који не можеш скупити новац никада - јер такав је систем..
ту ти банка узме још 50-100% од цене стана..
то се зове робија
Imaš "tax revenue to GDP ratio"

Srbija 34%

Danska 51%

Alžir 64%

Tako da radikalna stranka definitivno planira i dodatne harače.

Za to ste glasali 2012

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.