Da li treba ukinuti PDV?

@a bre Milun
Mene je SrBski učila Luda Ljbinka! :rtfm:
Da vidim sad ko će šta da veli ako sme? Kuj da ga čujem?
Pazi sad... Svi u Beogradu znaju ko je Luda Ljubinka, po pola odeljenja izobali za avgust a razredna im znači najbliža.
Njena teorija zavere glasi:"Bog zna za 5 ja Ljubinka za 4 (namerno izostavila Luda a znala) a vi deco od 1 do 3"
Bijo sam jedan od četri 3 ukupno iz celu generaciju.
Kazala da pisane radovi pišem ko Crnjaski i da sa uživanjima iščitava namerno za kraj moje.
Isto rekla pa kazala da mi bivše srpkinje isto traže da vide šta sam zapisao zbog teme da i one uživaju.
Ja pitao jer bi ona Crnjaskom davala trojku zbog srpski?

pa kad od Ludu Ljbinku dobijes taku reputaciju, ondak razumem.
 
pa stvarno kad cujem " analizom fundamentalnih faktora binarnog sektora finansijske platforme sa akcentom na hiperfuziju elementarnog boniteta i .............."
Oma se setim "administrativnog recnika" koji je bio obavezan u komunikaciji ********* SA NARODOM...........da "uvrnu" da narod sto manje razume i da misli kako su , boze moj, pametni ovi sto vode drzavu.
e to bre! Fundamentalni bonitet... A znao sam da nešto nedostaje... U sistemu...
Sve to došlo... našlo... pa zašlo...

I NAŠLI MODEL!
A stoka se nada "da će da upadne" pa kad ispuši e onda kriv Janko, Marko...

Zato se niko ne buni samo ja lajem...
 
Kada sledeći put dobijete platu od poslodavca gledajte to ovako:
Bruto/Neto - razlika ide državi i vi budete ponosni jer vaša zemlja ima koristi od vas.
A kad sa preostalim iznosom na fiskalnom računu vidite da ste doplatili 20% vama zahvaljuju: Branko Milićević Kockica, Neda Ukraden, Tijana Ajfon, Željko Samardžić, Danina familija iz Kolašina, porodica Djindjić, celokupna porodica dr.Šešelj, Čeda Droga... i još puno puno zahvalnih kojima se najdublje izvinjavamo što ih ne pomenuh. Ako se jave u toku dana biće istaknuto masnim slovima i njihovo ime i prezime i poreklo što iz Bosne što iz materine...
 
Poslednja izmena:
Kada sledeći put dobijete platu od poslodavca gledajte to ovako:
Bruto/Neto - razlika ide državi i vi budete ponosni jer vaša zaemlja koristi od vas.
A kad sa preostalim iznosom na fiskalnom računu vidite da ste doplatili 20% vama zahvaljuju: Branko Milićević Kockica, Neda Ukraden, Tijana Ajfon, Željko Samardžić, Danina familija iz Kolašina, porodica Djindjić, celokupna porodica dr.Šešelj, Čeda Droga... i još puno puno zahvalnih.
Ne, to je sve isto.

100% poreza koristi se da Jorgovanka tapira frizuru
 
Ne, to je sve isto.

100% poreza koristi se da Jorgovanka tapira frizuru
ne diraj Kosovku devojku, Kosovo je svetinja a u Indiji je krava sveta životinja

Telekom je našao odličan model za otplatu stana u Novom Sadu - izmisle 1 dinar za čuvanje šume i 8 dinara za čuvanje... Ovaj ništa...
Karadjordjevići koštaju jer se tu vidi cifra a ovde se ne vidi pa zato ne koštaju ništa
 
Ja i dalje radim na tome da me zbog pisanja na internetu pozovu na info razgovor i uz kafu i ratluk ponude neštA.
Pristajem ja i na zatvor - hrana, struja, voda, tv sve o državnom trošku, internet obavezan
Neću baš ko Brejvik da tražim Sony Playstation 4 al nintendo obavezno.
Kad imate za kurvе valjda ćete naći i za mene, evo od RTS pretplate bi moglo...
 
Ja i dalje radim na tome da me zbog pisanja na internetu pozovu na info razgovor i uz kafu i ratluk ponude neštA.
Pristajem ja i na zatvor - hrana, struja, voda, tv sve o državnom trošku, internet obavezan
Neću baš ko Brejvik da tražim Sony Playstation 4 al nintendo obavezno.
Kad imate za kurvе valjda ćete naći i za mene, evo od RTS pretplate...
Ti nisi pod rizikom jer se šlihtaš svinjskoj hunti
 
мислим да не можеш добити ништа у преговорима, док не постанеш на далеко познати дијаболик.

и они имају своју елиту, а ту су певаљке.
A odakle elita stigla? Iz pripizdinjaca? I baš krke na budžet?

Još uveli digitalni radni staž, ništa napismeno sa pečatom u radnu bukvicu kažu ne važi više...
 
To je fakticki POREZ na POREZ, tj. POREZ na vec OPOREZOVANA SREDSTVA, i to je DUPLO OPOREZIVANJE. I to mora da se ukida odmah sad - ili da se ukine porez na zarade ili PDV koji je zapravo porez na maloprodaju.
па још ако хоћеш да купиш стан рецимо за који не можеш скупити новац никада - јер такав је систем..
ту ти банка узме још 50-100% од цене стана..
то се зове робија

па порез на локалном нивиоу.. мој матори добио нешто да плаћа "порез за одводњавање уличних вода!",
рекао сам му да то никако не плаћа.. е тако пецају пензионере!!
 
Poslednja izmena:
па још ако хоћеш да купиш стан рецимо за који не можеш скупити новац никада - јер такав је систем..
ту ти банка узме још 50-100% од цене стана..
то се зове робија
Imaš "tax revenue to GDP ratio"

Srbija 34%

Danska 51%

Alžir 64%

Tako da radikalna stranka definitivno planira i dodatne harače.

Za to ste glasali 2012
 

Back
Top