- Poruka
- 27.393
Dokaze da Vukan hoće unitarnu BiH.Druže, ne blamiraj se
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Dokaze da Vukan hoće unitarnu BiH.Druže, ne blamiraj se
Dokazi su njegovo celokupno političko delovanje.Dokaze da Vukan hoće unitarnu BiH.
Не лажи.Dokazi su njegovo celokupno političko delovanje.
Vukanović je u potpunosti na liniji velikobošnjačke politike i politike tzv medjunarodne zajednice.Njegova funkcija je slabljenje otpora Srpske kroz izazivaje podela i drugo propagandno-subverzicno i petokolonaško delovanje.Ne bi ni imao pet puta veću minutažu od Bakira Izetbegovića na muslimanskim televizijama da nije tako,
Nedavno se kandidovao za mesto ministra u zajedničkim insitucijma na način da ga muslimani postave na tu poziciju ispred Republike Srpske.
Naravno,služenje neprijatelju Vukanović pokušava da maskira borbom protiv Dodikove "diktature","strahovlade" Dodikovog "nakaradnog režima koji ubija decu " i sl.
Vukanović je halal vlah kako bi rekli muslimani.
I ti i Maki znate dobro da ne lažem.Не лажи.
da, vi naprednjaci inače ne lažeteI ti i Maki znate dobro da ne lažem.
Mislim, Maki, da je tvoj kriterijum nalaženje onog ko je protiv Vučića i svih Vučićevih saveznika u Srpskoj. I našao su Vukanovića.Dokaze da Vukan hoće unitarnu BiH.
Protiv loših političara uvek ima leka.Pobediš ih na izborima i oni više nisu problem.Ili si ti od onih koji misle da je u poltici sve dozvoljeno ?Žao mi je naroda u Srpskoj.
Kao što je ljudima u demokratskim zemljama žao nas jadnika što trpimo polupismene bitange ko neki kreposni kmetovi.
A ovu u RS su još jadniji.
Vučić, iako je iracionalna obolela karikatura, bezočniji je, pokvareniji i opasniji od Dodoa i mnogo je teže pronaći protivotrov.
Dok su naši sunarodnici ipak imali lakši posao da oteraju tog primitivnog glavonju daleko ranije.
Ne vidim svrhu biti za Dodika, a protiv Vučića iako je Dodik normalniji od njih dvojiceMislim, Maki, da je tvoj kriterijum nalaženje onog ko je protiv Vučića i svih Vučićevih saveznika u Srpskoj. I našao su Vukanovića.
Međutim, ako malo dublje analiziraš, vidi se da je av mogao da natera opoziciju u RS da u ovom trenutku podrži Dodika. Međutim, on ih je naterao da urade suprotno. I ma kako to izgledalo sa ovim mitingaškom Dodikovom podrškom Vučiću, i deklarativnom podrškom Vučića Dodiku, ipak se radi o avovom neprijateljstvu prema Dodiku.
I mislim da to najbolje razume vladika Grigorije, koji je za Dodika ali veoma protiv Vučića, pa ti predlažem da umesto Vukana njega uzmeš kao nekakav pozitivan primer.
Čak i u glavnom dnevniku Dnevniku D Federalne TV Vukanović ubedljivo ispred IzetbegovićaNe vidim svrhu biti za Dodika, a protiv Vučića iako je Dodik normalniji od njih dvojice
Gledao sam tog Vukanovica par puta i na mene je ostavio utisak sarlatana i dileje, ponekad gledam tv Bn i voditelj Marko Jeremic mi je ostavio bolji utisak od lokalnih politicara.Što se blamira. Vukan je Bog.![]()
Ja ne kažem da je on realna opcija da zamjeni Dodika, ali mi se sviđa njegova pravičnost, hrabrost , srčanost i istrajnost, a ne kao Trivićka ili Draško,, koji se vrte u krug i ne znaju da uhvate pravac i kažu i urade nešto konkretno.Gledao sam tog Vukanovica par puta i na mene je ostavio utisak sarlatana i dileje, ponekad gledam tv Bn i voditelj Marko Jeremic mi je ostavio bolji utisak od lokalnih politicara.
M. Dodik je korumpiran i stetan po RS, no Vukanovic mi ne deluje kao realna opcija koja bi zamenila Dodika.
No nisam najbolje upucen u lokalnu politiku pa ne znam koja opcija bi bila bolja.
Kad mafija bude priterana uza zid i organizuju se nelopovski izbori ( gde će ta mafija da bude i de fakto počišćena), mislim da će biti dozvoljena lustracija gde će se njenim članovima sistematski suditi.Protiv loših političara uvek ima leka.Pobediš ih na izborima i oni više nisu problem.Ili si ti od onih koji misle da je u poltici sve dozvoljeno ?
Gubitnicima nigde nije lako ali uglavnom čestitaju pobednicima.Mi smo nažalost daleko od toga nivoa.Kod nas su gubitnici uvek pokraĐeni.Kad mafija bude priterana uza zid i organizuju se nelopovski izbori ( gde će ta mafija da bude i de fakto počišćena), mislim da će biti dozvoljena lustracija gde će se njenim članovima sistematski suditi.
A onda će svanuti i RS.
![]()
Nema tu dobitnika! Svi su gubitnici. Ne u isto vrijeme, ali biće...Gubitnicima nigde nije lako ali uglavnom čestitaju pobednicima.Mi smo nažalost daleko od toga nivoa.Kod nas su gubitnici uvek pokraĐeni.
Stvarno ne znam dovoljno o ostalima, ali sto se Vuksanovica tice znam da sam se nasmejao njegovim govorima u emisiji “Globalno”, i M. Jeremic se nasmejao i ne znam ko je bio drugi gost- imao je dobrih zapazanja i izjava, ali generalno nekako je ostavio pomalo komican utisak.Ja ne kažem da je on realna opcija da zamjeni Dodika, ali mi se sviđa njegova pravičnost, hrabrost , srčanost i istrajnost, a ne kao Trivićka ili Draško,, koji se vrte u krug i ne znaju da uhvate pravac i kažu i urade nešto konkretno.
Da, komičan. Nemoćan je on sam protiv sistema, zato sve okreće na zjb. Lakše i njemu. Pametan je, može mnogo, ali da će moći sumnjam. Ne dolazi se na vlast tako kako mi zamišljamo. Čim jedan stupi na tu funkciju, već ima zamjenu, za ne daj Bože. Tako da...Stvarno ne znam dovoljno o ostalima, ali sto se Vuksanovica tice znam da sam se nasmejao njegovim govorima u emisiji “Globalno”, i M. Jeremic se nasmejao i ne znam ko je bio drugi gost- imao je dobrih zapazanja i izjava, ali generalno nekako je ostavio pomalo komican utisak.
Po mom misljenju najveci problem su mediji- i na zapadu su mediji losi (ukljucujuci i drustvene mreze) imamo situaciju da sve bitnije medije na zapadu u svojim rukama drzi nekoliko ljudi koji ih u velikoj meri koriste u svoju korist, i to uspesno.Da, komičan. Nemoćan je on sam protiv sistema, zato sve okreće na zjb. Lakše i njemu. Pametan je, može mnogo, ali da će moći sumnjam. Ne dolazi se na vlast tako kako mi zamišljamo. Čim jedan stupi na tu funkciju, već ima zamjenu, za ne daj Bože. Tako da...
Pa da, građanima ove zemlje uopšte nije lako kad su ukapirali koliki su gubitnici: izgubili deo teritorije, zatrovani, zaduženi, osakaćeni, zapaljeni, obespravljeni, zastrašeni kriminalcima i batinašima, ucenjeni, jeftino iznajmljeni ekonomskim okupatorima, posle zamenjeni migrantima, opljačkani izvršiteljima, zagađeni kičom, ostavljeni na nemilost raspalog zdravstvenog i prosvetnog sistema...Gubitnicima nigde nije lako ali uglavnom čestitaju pobednicima.Mi smo nažalost daleko od toga nivoa.Kod nas su gubitnici uvek pokraĐeni.
Plaćaj dugove na vreme pa nećeš imati posla sa izvršiteljima.Šta drugo da ti kažem ?Pa da, građanima ove zemlje uopšte nije lako kad su ukapirali koliki su gubitnici: izgubili deo teritorije, zatrovani, zaduženi, osakaćeni, zapaljeni, obespravljeni, zastrašeni kriminalcima i batinašima, ucenjeni, jeftino iznajmljeni ekonomskim okupatorima, posle zamenjeni migrantima, opljačkani izvršiteljima, zagađeni kičom, ostavljeni na nemilost raspalog zdravstvenog i prosvetnog sistema...
To što se bot ne oseća gubitnikom je do njegovog ličnog nemanja svesti, dostojanstva i principa. Jbg.
Nemoguće?Види:
Тужилаштво ради само онај посао који Владалац дозволи. Остали предмети чекају наредбу
Nemoguće?neće da rade što vi hoćete i apse nevine kao do sada....
Valjda je normalno da tužilaštva hapse one koje vlast odredi, a ne one koje majić odredi ? Kao do sada....
Majić ti je etalon, apsili Srbe koji se bore na Kosmetu, a puštali ubice i koljače po naredjenju engleza...