BlackJack77
Početnik
- Poruka
- 42
Pre 5 godina sam kupio nov komp za 350 evra a mogo sam mnogo bolje igrati za taj novac. Krivo mi je sto nisam igrao u vise fps neke igre. Jako me je sramota. Mislim da svi na balkanu imaju minum rx 570. Imam 23 godine i mislim da sam velika budala sto nisam iskoristio da uzivam u najboljim godinama za gaming
