Da li treba banovati Rufima

Da li treba banovati Rufima

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jevdjo

Ističe se
Poruka
2.995
Znajuci da je ovo podforum Istorije a ne rasplamsvnja nacionalne mrznje i omalovazavanja i vredjanja naroda u ovom slucaju Srba nemogu da shvatim zasto administracija sajta na sve ovo gleda ravnodusno i ne preduzima nikakve mere.
 
Banovati IP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takvi samo upropaste svaku Boziju temu koju otvorimo ovde!!!!!!
Najsveziji primer: Ime sloven i Srbin! Sramota!!! A uprava sajta nista! Nemam protiv nista razlicitih misljenja itd, ali imam protiv preterivanja i ometanja! Ovom treba banovati IP sto je i tekako moguce pa nek se slika posle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Uporan je on. Banujete mu IP, a on se sutra ponovo pojavi iz nekog internet cafea. Ma ne vredi. Kad bi se svi nekako slozili, pa da prestanemo da reagujemo na njega. Ja sam se dugo raspravljao s njim, i sad se pitam sto li sam trosio vreme. Ali kako se ovde kod nas kaze TACKA JE TURENA.
 
Противник сам бановања било кога јер би постојање форума као појма било доведено у питање.
Човек је сам себи најачи адут па сходно томе нико не може да те банује колико то можеш сам себе.
 
Ja sam ZA! I to sam pomenuo negde skoro. On je toliko umobolan da je to cudo jedno. Sada ima tri nicka: igracina, Georgije, Rufim i ko zna koji jos, koji nisma primetio. Video je da vise niko ne obraca na njega paznju, pa je sada poceo da se sam sa sobom raspravlja, demantuje, opovrgava, dokazuje... pojma nemam vise sta li radi sam sa sobom? Mozda cemo, jednog dana, cuti da je sam sebe obesio, pa je posle uspeo sam sebe da skine sa konopca a kao treci ce mozda dati neku ocenu o tim postupcima koje je uradio. Boga pitaj?!

On na jednom Balijskom sajtu, koji sam dao link, ostavlja iste teme i o Srbima sve najgore, dok ovde sa istim tim Srbima hoce da komentarise i zeljan je stalno da cuje dijagnoze o sebi... No, ipak to nije najgore. Najgore je sto se predstavlja kao Crnogorac (inace je najobicniji Siptar) pa jos neki vajni pripadnik nekog raspopa, kako bi uverio sve druge i u nasim ocima ispao neko ko je samo za odvajanje od Srbije. E, sad njegovi postovi kada je politika u pitanju ili bilo sta izaziva mrznju kod citaoca i onda covek ne misleci trezveno, izleti mu neka rec o Crnogorcima i to on posle pretstavlja na nekom crnogorskom sajtu kao: sta misle Srbi o Crnogorcima.

Ja nikada nisam sreo pravog Crnogorca (Srbina koji se sada zaludjuje nekim Milovim crnogorstvom) da tako uopste misli!

Jedno vreme podforum istorija nije imala posetilaca osim par nas koji su se zayebavali sa njim. Sada pocese, malo po malo, da se pojavljuju po neke interesantne teme..., ali to sve do onoga trenutka dok ne smisli neku najnoviju budalastinu.
 
I da se banuje IP adresa to ce imati efekta samo ako Rufi ima staticku IP adresu...... tj. ako ima broadband i ako je stalno online. Ako nije stalno na vezi, sumnjam da ce taj ban IP adrese uroditi plodom......tj. nece uroditi plodom. Uzgred, mozes banovati adrese njegovog provajdera ali onda NIKO ko koristi taj provajder nece moci da se pristupi krstarici, sto je takodje bezveze.....

Mislim da je ignorisanje najbolje... Nista ne kosta a puno vredi :-)
 
Ne razumem zasto uskracujete bilo kome da iznosi svoje stavove ma koliko se ne slazete sa time ne treba nikoga "banovati" ovo je pricaonica - forum zar ne?
Sami dokazujete ovde koliki znacaj pridajete sagovorniku koga navodno svi ignorisete...
Da ga zaista ignorisete ne bi ni otvarali ovu temu...
Rufim se sam diskreditovao kao ozbiljan sagovrnik tako da ga ja ne uzimam za ozbiljno a vi mu ovim primerom samo dajete na znacaju...

On je kontradiktoran i oprecan u svakom pogledu no necu vise o njemu ,sustina je ta da nikoga ne treba "banovati" niti mu uskracivati pravo da iznese svoje misljenje

M S
 
Smaraš,glup si,zatucan...
Nego,Igračino je l' se pojavio onaj tvoj dečko?
Sećaš se onaj sa teme na zanimljivim sajtovima,obećao si da će sve da nas prebije,a nešto ga nema...
Niste valjda raskinuli?
To bi objasnilo zašto u poslednje vreme toliko onanišeš po forumu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top