Da li tražimo previše?

koto

Buduća legenda
Poruka
42.331
Ja jesam samo jednom.
I nikada neću zaboraviti onaj osećaj praznine i odvratan , gorak ukus u ustima.
Nikada više bez osećanja.
a uopste ne mora da bude tako.
jer nije samo zaljubljenost emocija..ako imas partnerta koji je senzibilan, nezan, ume da se posveti, i dobar je ljubavnik, sex moze da bude fenomenalan i bez "zaljubljenosti". pijes vino, zaebavas se , druzis..postignuta je bliskost, poverenje, to mogu da budu veoma kvalitetni odnosi.
ali to su vec ozbiljnije godine, kad dovoljno dobro poznajes sebe, i svoje telo, i znas sta ti odgovoara sta ne. i naravno da imas srece da sretnes nekog ko ume.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
11.327
jer nije samo zaljubljenost emocija..ako imas partnerta koji je senzibilan, nezan, ume da se posveti, i dobar je ljubavnik, sex moze da bude fenomenalan i bez "zaljubljenosti". pijes vino, zaebavas se , druzis..postignuta je bliskost, poverenje, to mogu da budu veoma kvalitetni odnosi.
ali to su vec ozbiljnije godine, kad dovoljno dobro poznajes sebe, i svoje telo, i znas sta ti odgovoara sta ne. i naravno da imas srece da sretnes nekog ko ume.
Sad kad si to napisala...

Da, rekla bih da postoji neki prelaz, kao skok. Za mene je taj skok bio postignut sa čovekom sa kojim sam znala da ne treba da se vežem, niti on to nudi, ali vrlo drag, sladak, meni lep, koji je baš umeo da me dira kako volim i da budemo nežni jedno prema drugom. Naravno završnica je strastvena. Posle toga... slabo smo se čuli, videli još par puta, uvek lepo. Više se nije javljao, ni ja njemu, ali se osmehnem kada pomislim na njega. Posle toga sam već umela da uživam iako nisam zaljubljena.. ali si to lepo rekla, zaljubljenost nije jedina emocija. Ovo o čemu pišem može da postoji iako ne znam sa kim je još i šta radi. No kada smo zajedno bude jednostavno lepo.

A ono tema je da li tražimo previše... nekad pomislim da tražim premalo.

koto

Buduća legenda
Poruka
42.331
Ne ljutim se , otkud ti to?
Svako ima neka svoja iskustva , i to je u redu.
ma ok. nekako mislim,
kad bi ljudi bili normalni, neiskomleksirani, otvoreni, neuplaseni, opusteni i zdravi u glavu generalno, neobaveznog sexa bilo mnooogooo:)))
ali, nisu. misim , ljudi.
i zato sto nisu, zato neobavezni sex bude los, jer je povrsan. povrsnost je losa. grubost je losa. nepovezanost je losa. ali ona je losa i bez sexa i sa sexom. dakle, nije problem u sexu.

Calla Zantedeschia

Buduća legenda
Poruka
27.487
Sad kad si to napisala...

Da, rekla bih da postoji neki prelaz, kao skok. Za mene je taj skok bio postignut sa čovekom sa kojim sam znala da ne treba da se vežem, niti on to nudi, ali vrlo drag, sladak, meni lep, koji je baš umeo da me dira kako volim i da budemo nežni jedno prema drugom. Naravno završnica je strastvena. Posle toga... slabo smo se čuli, videli još par puta, uvek lepo. Više se nije javljao, ni ja njemu, ali se osmehnem kada pomislim na njega. Posle toga sam već umela da uživam iako nisam zaljubljena.. ali si to lepo rekla, zaljubljenost nije jedina emocija. Ovo o čemu pišem može da postoji iako ne znam sa kim je još i šta radi. No kada smo zajedno bude jednostavno lepo.

A ono tema je da li tražimo previše... nekad pomislim da tražim premalo.
Ma ajde, mila majka i niko se ne nadrnda ni na koga.

koto

Buduća legenda
Poruka
42.331
Ja tražim mnogo.
U stvari tražim onoliko koliko ću i dati .
I to nekada deluje nadmeno , ali zaista znam koliko vredim i ko sam.
Na osnovu toga i tražim "previše".
pa i ja trazim mnogo. uvek trazim mnogo.
i u prijateljstvu, i u sexu, i u ljubavi. ne trazim mnogo, trazim sve.
desi se ponekad da trazim nesto sto mi covek ne moze dati. naprosto ne moze, cak i da hoce. onda moras da razmislis, da li mozes ti da odustanes od zahteva ili moras da pustis. jedno od to dvoje. jbg.

Bambi

Elita
Poruka
15.014
Neprilagodjena, napisala si da ne volis rezano cvece i vec ti neko vreme zelim ovo pokazati, ali svaki put mi nesto skrene misli.

Ovaj cvet bih ti ja poklonila. :)
Desert rose.
I meni je draga.
1391DBF2-6FB4-4117-96E0-17E1369099DA.jpeg

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
48.646
Ти си описала прави љубавнички однос без претензија да то прерасте у везу. Зато стално пнављам да је велика разлика између љубавника и јеб.ача. Постоји ту свашта, али знате да нисте једно за друго као званични партнери. Док после можете бити одлични приатељи који су се пробали, страст која је постојала је задовољена и остеје чисто људски однос.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
11.327
Ти си описала прави љубавнички однос без претензија да то прерасте у везу. Зато стално пнављам да је велика разлика између љубавника и јеб.ача. Постоји ту свашта, али знате да нисте једно за друго као званични партнери. Док после можете бити одлични приатељи који су се пробали, страст која је постојала је задовољена и остеје чисто људски однос.
mhm, ovo si lepo napisala
osećam da naši izbori u nekom trenutku zavise od stanja u kom smo. ukoliko nam je baš potrebna ljubav i razumevanje, teško je zadržati i taj ljubavnički odnos u svojim granicama. ukoliko smo dobro i poletno, moguće je naći i nekog jeba.ča i biti zadovoljan time :).

Sad kad razmislim, uglavnom svi odnosi koje sam imala su bili više ti ljubavnički nego prave veze. Vezu sam imala možda samo jednu, jer smo dobili decu. Ovo sve ostalo je bilo krevet, nekad više nekad manje poetski.

koto

Buduća legenda
Poruka
42.331
mhm, ovo si lepo napisala
osećam da naši izbori u nekom trenutku zavise od stanja u kom smo. ukoliko nam je baš potrebna ljubav i razumevanje, teško je zadržati i taj ljubavnički odnos u svojim granicama. ukoliko smo dobro i poletno, moguće je naći i nekog jeba.ča i biti zadovoljan time :).

Sad kad razmislim, uglavnom svi odnosi koje sam imala su bili više ti ljubavnički nego prave veze. Vezu sam imala možda samo jednu, jer smo dobili decu. Ovo sve ostalo je bilo krevet, nekad više nekad manje poetski.
neces verovati, to sam juce izgovorila-jedina prava veza u mom zivotu je bio moj bivsi muz. sve ostalo je bilo krevet, nekad sa jakim emocijama, ali niko nije zapravio bio deo mog zivota, jer ja to nisam dozvolila.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.