Da li te je sramota da pričaš o seksu?

Tako i treba.
Ali ja sam kao sto si primetila nezni cvetak.
Stoga cuvam neke sitnice za sebe...
Da ne popijem banovinu kad oteram my moon e tamo gde treba.
Pa dobro cvetiću radi kako znaš i želiš

Moj je komentar bio generalan. Ja sam se ovde na Ljisu napisala koječega 😂.. I nije me žao niti tražim svoje postove da brišem. Živa sam. Radim, grešim, ustajem, padam, kao i svi ljudi
 
Danas se čini da je imati seks lako, ali pričati o seksualnom iskustvu sa dubinom i osećanjima je čin hrabrosti.

Često razmišljamo o seksu kao o nečemu čime se bave samo naša tela, ali veliki deo našeg seksualnog života odvija se u našim umovima. Opšte je poznato da kada ste previše napeti zbog seksa, ne možete se uskladiti ni sa telom. Mnogim odraslima je neprijatno da pričaju o seksu, čak i sa svojim partnerima.

Izražavanje seksualnih želja nije greh.

1*KsNlySDZprcEtBNLkpoYKA.jpeg
Из искуства. О сексу највише причају они који најмање исти упражњавају.
 
Ima ljudi sexaju se 30 god, ali nikome nisu rekli za vreme sexa volim da te jebbem, puši mi q, raspali me po guzi, jebbi me, volim da me tucaš, voliš li moj q kaži i slično.. Stide se. To kada se sa nekim prevaziđe, ulazi se u zonu intenzivne strasti.
Ovo nikada ne bih ni rekla niti bih volela da čujem, niti je razlog stid.
Šta druge pali mene odbija.

Ko mi je kriv kada sam Namćor.
 
Danas se čini da je imati seks lako, ali pričati o seksualnom iskustvu sa dubinom i osećanjima je čin hrabrosti.

Često razmišljamo o seksu kao o nečemu čime se bave samo naša tela, ali veliki deo našeg seksualnog života odvija se u našim umovima. Opšte je poznato da kada ste previše napeti zbog seksa, ne možete se uskladiti ni sa telom. Mnogim odraslima je neprijatno da pričaju o seksu, čak i sa svojim partnerima.

Izražavanje seksualnih želja nije greh.

1*KsNlySDZprcEtBNLkpoYKA.jpeg

Ne
 

Back
Top