Da li svirate neki muzichki instrument?

Courtney:
Kurt Cobain:
Poshto ja sviram gitaru vecj 4 godine, interesuje me da li ima josh muzichara na ovom forumu!! :lol:
Mmmmmmmmmmmmm,eh da ti znas sta bih ja dala da znam da sviram gitaru...inace i Keeper i yugoslav (koji ocigledno vise nece dolaziti ovamo :x ) sviraju gitare...strasno,okruzena sam ljudima koji znaju da sviraju gitare,a niko nece da me nauci! :cry:

ista situacija i jos sam dobio gitaru na poklon od jednog tipa al kad zasviram oko mene tri kilometra u precniku nema ni ptice a ne covjeka jer te zvuke niko ne voli da cuje a prosto obozavam gitaru i sluzi mi kao ukras na zidu.
 
evo ja sviram...vidi se i na slici u profilu... :)
dobro, to nisam ja nazalost....elem, sviram gitaru recimo zadnje 3 godine, isao sam u muzicku kao klinac mada sam posle 2-3 godine odustao....klasicna gitara = smor....tako sam se tada osecao, iako i sada retko uzimam akusticnu u ruke, ali nije los osecaj odmoriti se malo od metalnih zhica....toliko od mene... :wink:
 
eee, guardiane... izbij taj Brazil i capoeira-u iz mozga... to ce ti doci glave ;)

A sad, sto se pitanja tice... svirao sam klavijature, gitaru, pa cak i bubnjeve... i na kraju odustao, jer i ako sam muzikalan, shvatio sam da ja nemam dovoljno strpljenja i interesovanja da se bavim muzikom...

Ali je zato slusam 24/7...
 
Da, sviram klavir vec nekih 12 godina, i bavim se pevanjem... zavrsila sam nizu muzicku za jedno i drugo...


btw. oto si mi temu, ja htela pre par dana da postavim istu, ali me veza sje_bala i pukla, pa me mrzelo da ponovo pisem... :roll:

jel neko ima i neke bendove & stuff??

I do :D ... trebalo bi i da pocnemo neke tezge da radimo... ako bude, zovem vas! :wink: :D
 
Nadya:
Da, sviram klavir vec nekih 12 godina, i bavim se pevanjem... zavrsila sam nizu muzicku za jedno i drugo...


btw. oto si mi temu, ja htela pre par dana da postavim istu, ali me veza sje_bala i pukla, pa me mrzelo da ponovo pisem... :roll:

jel neko ima i neke bendove & stuff??

I do :D ... trebalo bi i da pocnemo neke tezge da radimo... ako bude, zovem vas! :wink: :D

Wll shto se tiche bendova, ja pravim upravo bend sa ortakom ali nemamo basistu i bubnjara!!
 
Kurt Cobain:
Nadya:
Da, sviram klavir vec nekih 12 godina, i bavim se pevanjem... zavrsila sam nizu muzicku za jedno i drugo...


btw. oto si mi temu, ja htela pre par dana da postavim istu, ali me veza sje_bala i pukla, pa me mrzelo da ponovo pisem... :roll:

jel neko ima i neke bendove & stuff??

I do :D ... trebalo bi i da pocnemo neke tezge da radimo... ako bude, zovem vas! :wink: :D

Wll shto se tiche bendova, ja pravim upravo bend sa ortakom ali nemamo basistu i bubnjara!!
Evo ja cu da sviram bas! Samo treba da me naucite :D
 

Back
Top