Da li svirate neki muzichki instrument?

Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:
Ja sam se tek sad setila.. ja sam u O.S. svirala blok-flautu ilii skolsku frulu!! :shock: PROSLAVILA SAM SE!!!! :) :)

ej, sta se razbacujes, to se ne vazi :twisted:
i ja sam svirao u osnovnoj metalofon pa se ne hvalim ovuda.
hehehehehehhehehhe :lol:
moracemo da osnujemo bend ... covece ....
ja naravno gitaru, akusticnu, kortni npr. tamburicu, ti mortishaaa frulicu, neko da lupa bubnjeve, ali ne prave nego jedan mali dobos, nabavimo mechku koja igra i idemo Knez-Mihajlovom i rasterujemo ljude ....
dok nas ne uhapse :lol:
Pazi to je dobro, nisu ti lose ideje.. :wink: moze nesto da bude od tebe.. imas potencijala.. :wink: Nego, sad da budem ozbiljna.. sakupimo se mi negde.. napravimo taj bend.. i * i Rhapsodysa svim instrumentima koje posedujemo.. :twisted:

Rhapsodysa ???
kaj mu je sad pa to ?
SRAM TE BILO!!!!!! :evil: odricem te se..
to ti je bend.. koji ima kao pratece instr. ceo orkestar!! :shock: :D
 
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:
i ja hocu da sviram.. al' je mozda malo kasno.. :cry:
Courtney oces da nas dve probamo.. da krenemo ne neke casove?? :lol: :lol:

vas dve mozete kod mene, 30 evra po casu (obe) ... sitnica, sta je to za vas? a mene cete prehraniti na nekoliko nedelja, znate ono, studentski zivot, nema se para i tako to ...... :lol:
naucicu vas "fear of the fark" i mozete kuci 8)
hehhehheh
JOJ keeper-u sto si ti zlatan.. Stvarno ne znam sta bi mi bez tebe.. Sad bih te "cokila" al' svasta ce ovi ovde da pomisle.. :oops: :oops:

hihihihi. pa zar ne vidis da oni vec svasta pomisljaju? :lol:
:roll: :roll:
 
hmmm... dunno what to say... stvarno bezveze... ok je , hmmm.. "ok" je probati par puta vutru sa strava drustvom, ali zasto kad si sama...?
jel si toliko nezadovoljna sobom?

mozda ce ovo ostro da ti zvuci, ali kad razmislis u osnovi.. to je tako... zato ljudi puse & everything... da bi videli neko drugo 'ja'... a ono se samo pojavljuje u tom afektu, to nisi ti... tako da... poradi na sebi dok vidis SEBE...

Pozdrav! :)
 
Nadya:
hmmm... dunno what to say... stvarno bezveze... ok je , hmmm.. "ok" je probati par puta vutru sa strava drustvom, ali zasto kad si sama...?
jel si toliko nezadovoljna sobom?

mozda ce ovo ostro da ti zvuci, ali kad razmislis u osnovi.. to je tako... zato ljudi puse & everything... da bi videli neko drugo 'ja'... a ono se samo pojavljuje u tom afektu, to nisi ti... tako da... poradi na sebi dok vidis SEBE...

Pozdrav! :)

hehehehheh :) :D :lol:
Nadya, mi se to zezamo ...... :wink:
 
Keeper:
mortishaaa:
DA!!! :wink:
nego, znate sta me nervira? kad neko pocne da pije, pusi, DROGIRA se :shock: jer misli da je to "metalski" :!: :!: :shock: :evil:

pa dobro misli :lol: heheheh. salim se.
ne, ozbiljno, ne znam nijednog metalca narkosa. ne znam kako to da obasnim, verovatno su sami po sebi ludi pa im ne treba jos i droga 8) :roll: heheheh.
opet se salim.
pa da znas :roll: mozda si u prvu!! :roll: mene ortakinje stalno kad se cepam bez razloga (a to je uvek) me pitaju na cemu sam.. :roll: hehehehe :wink: ze zam se
 

Back
Top