Да ли све везе пре или касније морају да "пукну"

Jbg vecina ce puci nevaspitani su ljudi ego manijaci postali,na nekim su drogama i mirna luka im je dosadna
Јесте ја чак и мислим да је то дизање ега заправо обрнута психологија пада самопоуздања људи у модерном свету. Али ипак мислим да се људи разиђу највише јер се охладе страсти. Ово буде само повод или нуспојава

Јесте ја чак и мислим да је то дизање ега заправо обрнута психологија пада самопоуздања људи у модерном свету. Али ипак мислим да се људи разиђу највише јер се охладе страсти. Ово буде само повод или нуспојава
Nema veze to s tim ako volim nekog vodimo ljubav to se razlikuje od strasti i neke koju mogu u prolazu da kresnem

Nema veze to s tim ako volim nekog vodimo ljubav to se razlikuje od strasti i neke koju mogu u prolazu da kresnem
И ја исто волим "вођење љубави". Чак напротив не могу ни да креснем неку у пролазу. То је за мене све суво и без правих емоција. Волим да стварно волим девојку коју би да крешем

Pa da ali u zivotu ces imati tek par pravih duzih veza a usputne ne mozes odbijati,jer ce ti i one biti pokusaji ka necem ozbiljnom
Јесте не можеш унапред знати шта ће и колико трајати. Отуда можда и требам да почнем да не размишљам толико у напред. Када сам мислио на то успут, нисам мислио на везе. Већ на секс успут, на шему.

Pa sema moze da preraste u vezu,niste se dogovorili unapred kao znate sta hocete,niko ne zna gde vodi i kako se ko uklapa
Само што ја не бих ушао у шему. Јер сам јако тежак на секс. То могу да радим само са оном која ме стварно привлачи. Девојку сам одхјебао пре него што сам је изхјебао јер ми се више није свиђала. Џабе, мени је сексуално и емотивно врло повезано

Pa meni ako se ne svidja u startu necu je ni poljubiti
Ни ја, но није све само у старту. Може да ми се свиди у старту а не свиди касније. Може да буде и обратно. Но битно да се она мени уопштено свиди и ја њој, па ћемо онда све ал натенане

Back