Da li su žene vanzemaljska bića

A valjda jesu?
Svi jesmo?
Sve dok se ne trudimo da budemo prizemni?
Da rasklopim glistu; svesni glistu - koja se upinje da bude van svog sveta, prepunog glisti, sa ključem 24.
A žene nisu vizualne.
Uvek je neki status taj koji ih privuče, a ne šiške ispod miške:
Jak, pametan, situiruiran, snalažljiv.
Muškarci su jednostavni - kao deca:
Sise i bokovi. Kod nekih zaluta i moralna veličina - biće majka moje dece. Dojiće ih par godina, posle treba da im bude uzor...
Žene su Borgovi.
Isprogamirane svetlosnim godinama unapred.
Gledaju u te', a vide sebe u penziji.
ma bravo ,Corvus vam izvlači prosek
Corvus, pametna glavica. :vzagrljaj:
 
Ja delim zene vrlo prosto,kao u Monti Pajtonu. Ili su seksualni objekti ili su kokoske. Salim se naravno.
Te kao komplikovane funkcionisu po obrnutoj psihologiji u najgorem slucaju. Ako ih ne shvatis do 30te vrv neces nikad.
:think:

ajmo onda vako
ja delim muškarce na DOBAR ZA VUČU i DOBAR ZA KREVET
možtako? što ne može...
 
https://voca.ro/1hXBoYYY0rLR

Stvarno se pitam.
Sta se desilo? Hiljadama godina, pokusava se da vas dokuce. Vi samo kontru. Nekakvo razumno resenje? O cemu se radi? Nije nego?
ZEnvjXomhkCw9mC6WzC5O28cMrKKF0VfzFMMQ6IkN0--bTnSrzmeHvSmTsGGdKCSzn5eNZN6.jpg
 

Диоба Јакшића​



Мјесец кара звијезду Даницу:
"Ђе си била, звијездо Данице?
Ђе си била, ђе си дангубила?
Дангубила три бијела дана?"
To “karati” je relativno skoro dobilo konotaciju, književna reč koja znači “grditi”, “svađati se”, nije reč kriva što ljudi ne znaju svoj jezik. :mrgreen:
 
To “karati” je relativno skoro dobilo konotaciju, književna reč koja znači “grditi”, “svađati se”, nije reč kriva što ljudi ne znaju svoj jezik.

Мислиш на оно кад је Бугарин Бојко Борисов питао твоју омиљену политичарку лез крватицу Ану Брнабић:"Карам ли се ја сас вас?", а она одговори својим тупим гласом:"Нооо".
 

Back
Top