Da li su ženama uopšte privlačni muškarci?

Да ли нас загледају као што ми загледамо њих, наше тело, покрете, да ли су им секси разни случајни пролазници на улици, да ли фантазирају о нама исто као што ми фантазирамо о њима..?
Nista bez zvake i para

Изгледа да им мушкарци нису нарочито привлачни
Све жене су лезбаче!!🤣 Па наравно да их привлаче мушкарци.

Ево, овако ми је девојка рекла, "веруј ми да су девојке много попаљеније од момака. Количина тога шта ми све замишљамо и оћемо, мислим да би вам била непојмљива, и свака која каже да не мастурбира, лаже!!"

Све жене су лезбаче!!🤣 Па наравно да их привлаче мушкарци.

Ево, овако ми је девојка рекла, "веруј ми да су девојке много попаљеније од момака. Количина тога шта ми све замишљамо и оћемо, мислим да би вам била непојмљива, и свака која каже да не мастурбира, лаже!!"
Jesi li rešio problem u krevetu koji te mučio sa devojkom? Otvorio si temu o tome skoro.

Да ли нас загледају као што ми загледамо њих, наше тело, покрете, да ли су им секси разни случајни пролазници на улици, да ли фантазирају о нама исто као што ми фантазирамо о њима..?

Да, и много више.

Pa i ne mora da uradi, zamisli da ženi priđe svaki muškarac kome se svidela, pa to bi bio pakao na zemlji. A i nije oduzeta, može i sama da priđe, svakako su joj šanse da bude odbijena manje
Пусти лајкове на Тиндеру, мушкарци имају другачији филтер, а опет са истим резултатом.

Back