Da li su ženama uopšte privlačni muškarci?

bezimeni1

Aktivan član
Poruka
1.558
Да ли нас загледају као што ми загледамо њих, наше тело, покрете, да ли су им секси разни случајни пролазници на улици, да ли фантазирају о нама исто као што ми фантазирамо о њима..?

Да ли нас загледају као што ми загледамо њих, наше тело, покрете, да ли су им секси разни случајни пролазници на улици, да ли фантазирају о нама исто као што ми фантазирамо о њима..?
Фантазираш о случајним пролазницама? Буди Бог с тобом дете.

Dok slika ne progovori, ostaje samo slika. Gleda se, i misli: "Hm..."
Naravno da je bolji doživljaj kad se primeti neko lep, zgodan i doteran, nego kad je neugledan i na prvi pogled prosto nečist, ali mislim da obične žene o muškarcima svakodnevno ne razmišljaju mnogo.
Pretpostavljam da je to kao kad gledam emisiju Posle ručka, a mnogo mi se dopada voditelj, ako on nedostaje, nešto mi emisija nije više zanimljiva, ali to ne znači da o tom voditelju imam neke fantazije.
Progovori, sliko!
Lepo je cveće, lep je most, lepo je nebo-pa ne fantaziramo, zar ne?
Lepo je svašta nešto i dodaje opčinjenosti životom, ali ne valja ako običnim hodom okolo gledamo ljude sa ciljem ili nadom da o njima možemo da fantaziramo.

Жене о мушкарцима мисле само како да се одбране ......од најезде ..напасти ......

Мисле о тома зашто су стално гладни .. прљави ..... некултурни ... и то не мењају .Све у свему тежак су смор мушкарци

To kod većine populacije prestane u ranim 20-im.

A odgovor na pitanje iz naslova ti zavisi od određene žene i određenog muškarca.

Jednom u par godina sretnem nekog o kome razmišljam neko vreme... To su moje zvezde padalice.
Obavezno ih više nikad ne sretnem. Kao moja prva simpatija... osnovna škola, isti mali grad, svi smo verovatno i dalje bar nekad tu. Tog čoveka nisam videla nikad više, tj. ne bih ga primetila i prepoznala na ulici. Ni ostale koji su mi privukli bilo kakvu pažnju... Stvar je u tome da ih ne bih prepoznala, a možda prolaze pored mene nekad.
Priznajem da sam padala u... engleski jezik ima jednu bolju reč za zaljubljenost-infatuation, ali je nisam objavljivala osobi koje se to tiče, tj. uopšte ne tiče.

Dok slika ne progovori, ostaje samo slika. Gleda se, i misli: "Hm..."
Naravno da je bolji doživljaj kad se primeti neko lep, zgodan i doteran, nego kad je neugledan i na prvi pogled prosto nečist, ali mislim da obične žene o muškarcima svakodnevno ne razmišljaju mnogo.
Pretpostavljam da je to kao kad gledam emisiju Posle ručka, a mnogo mi se dopada voditelj, ako on nedostaje, nešto mi emisija nije više zanimljiva, ali to ne znači da o tom voditelju imam neke fantazije.
Progovori, sliko!
Lepo je cveće, lep je most, lepo je nebo-pa ne fantaziramo, zar ne?
Lepo je svašta nešto i dodaje opčinjenosti životom, ali ne valja ako običnim hodom okolo gledamo ljude sa ciljem ili nadom da o njima možemo da fantaziramo.
Pita te covjek kad na ulicu vidis zgodnog muskarca pomislis li "kako bi ga zaskocila". Ostavi se neba, mosta i rucka 😂

Evo ja sam primetio jednu devojku. U komsiluku. Miskim kako da je i ne primetim, cim lepo vreme pocne da pusta seke, cece, cice prce.
I mogu vam reci, jedva cekam da se uda.
Da je muz odvede negde. Dalje. Bas dalje...
Ne znam koliko cu jos moci da izdrzim. Ovo zvuci ko turci kad su nabijali na kolac za ukradenu koka koulu.

https://voca.ro/1kt8zGrdhkk3

Zivot prodje.. Pred ocima... Manta mi se u glavi al te i dalje voulim, al voulim i pareu.

Back