Da li su Vučić i Ćaciji izdajnici države?

Da li smatrate da su Vucic i ekipa izdajnici?

  • Da

    glasova: 51 87,9%
  • Ne

    glasova: 7 12,1%

  • Ukupno glasova
    58
Izdajnik je ipak propagadni narativ, teska reč.
Treba stavi na papir dobro i lose sta je uradio.
A izvesti zaključak, ok nije dobar, nije sporno, al nije bas ni 💯 % sve uradio pogresno.
Nego nas narod voli isklucivost, a jos vise je bitan kult ličnosti.

Pusti narod шта каже, већ читај академике права

1778574216967.png


Потпуно је легитимно заступати смртну казну !
 
Radi onda sa ljudima koji su zamadjijani демонским медијима и легионом, па су постали апатични.

Нешто се ради погрешно са тим шетањима, зар не постоји довољан увид у то ?

Ви монаргисти заједно са општим неутралијем подржавате СНС и Вучнића.

images
 
Наравно да није све боље од Вучића...

Од твојих најгорих унука комуњаризма има још горих, јер Вучића у овим коминтерновским условима може победити само гори Вучић

Нпр. ви губитници транзиције и пропалог КНОЈ-а ... :lol:
 
Veruj mi da taj tvoj zaključak treba da ti bude inicijalna kapisla da staviš prst na čelo...zašto su neutralci sve češće na strani vlasti?
Nisam jedini neutralac koji vidi kontradiktornost u svemu što blokaderi pričaju i promovišu po portalima..:lol:
Што кријеш да си ћаци ? Је л вас толико срамота, па морате да глумите неутралне ?
 
Што кријеш да си ћаци ? Је л вас толико срамота, па морате да глумите неутралне ?
Ja mislim da je Vas sramota da priznate da ste pravi, nepatvoreni "ćaci" koji pate od toga da budu moderni a moderno je pljuckati po svemu.
Mene najiskrenije boli leva štikla šta neko misli jer umem i sama da mislim...
 
Ne volim taj termin zato što ga koriste nacional-šovinisti, označavajući nešto negativno. Nema ničeg što bi nam više pomoglo od priznavanja Kosovë, ulaska u NATO, zaklinjanje na neprijateljstvo Rusiji etc. On je izdajnik zato što ništa od toga i dalje nije uradio, a nije zato što bi mu to onemogućilo da ovoliko krade.
 
Ja mislim da je Vas sramota da priznate da ste pravi, nepatvoreni "ćaci" koji pate od toga da budu moderni a moderno je pljuckati po svemu.
Mene najiskrenije boli leva štikla šta neko misli jer umem i sama da mislim...
Да ... модерно је да будете криминалци, да учествујете у корупцији, да будете велеиздајници, да уништавате институције државе, да будете примитивци као Информер и Вучићевић ... и да морамо због вашег вође опет да изводимо неки 5. октобар, јер ви волите диктаторе и сањате С.Кореју.

Модерно је и то твоје латинично писмо. Баш си модерна по ćaci калупу.

Не могу да те стaвим на игнор, као још двоје твојих колега, али више ти се нећу обраћати, а ти пиши шта год желиш.
 
Што кријеш да си ћаци ? Је л вас толико срамота, па морате да глумите неутралне ?
Сами си писао да си раније гласао за ДОС и Вучића, и да си погрешио.Сада поново грешиш, поново си се залетео , а друге грдиш што су неутрални.
 
... и да морамо због вашег вође опет да изводимо неки 5. октобар, јер ви волите диктаторе и сањате С.Кореју.
Нисте ви извели 5 октобар него западне обавештајне службе и НАТО.
Уплашили се Срби бомбардовања па гласали за Коштуницу и Ђинђића, а да није било НАТО-бомби, не би они никада победили на изборима.

Срби не воле када их подсећате на тај моменат када су се уплашили, зато је боље да не претите новим 5 октобром.
 
Нисте ви извели 5 октобар него западне обавештајне службе и НАТО.
Уплашили се Срби бомбардовања па гласали за Коштуницу и Ђинђића, а да није било НАТО-бомби, не би они никада победили на изборима.

Срби не воле када их подсећате на тај моменат када су се уплашили, зато је боље да не претите новим 5 октобром.

Da su EU i NATO organizovali bio bi i 6.oktobar

Ovako, Srbija povredjuje :bravo:
 

Back
Top