Da li su Vučić i Ćaciji izdajnici države?

Da li smatrate da su Vucic i ekipa izdajnici?

  • Da

    glasova: 51 87,9%
  • Ne

    glasova: 7 12,1%

  • Ukupno glasova
    58
Inspirisan slicnom temom, koja je, usput, nerealna jer ocenjuje da li je neko izdajnik ko nikada nije ni bio na poziciji vlasti, da vidimo sta forumasi smatraju za one koji su već punih 14 godina na vlasti, koji su i te kako za skoro deceniju i po imali prilike da se dokažu i pokažu.
Da vidimo, šta mi, forumaši, obični smrtnici, smatramo nakon ovih 14 godina apaolutne vlasti, sa li su Vucic i Ćaciji izdajnici ili ne?

Апсолутни издајници. Од Сретења 1804. године на овамо није било експлицитнијег примера уништавања државе и државних интереса него што је то учинала мафија Вучић/СНС. Милан Недић је мала маца спрам ових.
 
O Bože!
...a ja hteo da budem Peri pašenog.

Narod ga je opevao kao izdajnika a ovo nije istorijska tema
pa da mi iznosimo neke nove dokaze da li jeste ili nije.

Čak i AI će ti reći:

'Преглед вештачке интелигенције
Vuk Branković je u srpskoj narodnoj tradiciji i epskoj poeziji sinonim za izdajnika.'
Ako je tebi dokaz šta je narod opevao onda ćeš pevati pesme i o AV izdajniku uskoro 😂 i onda si pravi pašenog ;)
 
Апсолутни издајници. Од Сретења 1804. године на овамо није било експлицитнијег примера уништавања државе и државних интереса него што је то учинала мафија Вучић/СНС. Милан Недић је мала маца спрам ових.

Milan Nedić i nije bio baš toliki izdajnik i štetočina kako ga vi Titini komunisti prikazujete. No dzabe je tršiti reči u raspravi sa onima koje je obrazovao drug Veljko Bulajić i njegova Neretva.
 
Cudo da nisi Ljotica pomenuo. A mozda i nije cudo imajuci u vidu ove danasnje "zborove". To je sad mnogo popularno medju blokaderima. Gde da im kvaris dozivljaj.
Izdajnik je ipak propagadni narativ, teska reč.
Treba stavi na papir dobro i lose sta je uradio.
A izvesti zaključak, ok nije dobar, nije sporno, al nije bas ni 💯 % sve uradio pogresno.
Nego nas narod voli isklucivost, a jos vise je bitan kult ličnosti.
20260509_155950.jpg
 
I sta politicar se rukovavao sa politicarima mozes misliti...
па да , а студенти се нису руковали са овима можеш мислити ,

зато само студентска листа једина реална и озбиљна политчка опција у Србији.
 
Inspirisan slicnom temom, koja je, usput, nerealna jer ocenjuje da li je neko izdajnik ko nikada nije ni bio na poziciji vlasti, da vidimo sta forumasi smatraju za one koji su već punih 14 godina na vlasti, koji su i te kako za skoro deceniju i po imali prilike da se dokažu i pokažu.
Da vidimo, šta mi, forumaši, obični smrtnici, smatramo nakon ovih 14 godina apaolutne vlasti, sa li su Vucic i Ćaciji izdajnici ili ne?


Mora da se izvrši lustracija i da se utvrdi poreklo imovine svih političara (i biznismena, tj tajkuna) u Srbiji počevši od ovog sada režima pa svih onih koji su "svirali krca u politici" od 1990. godine pa na ovamo.

UDBA mora da se rasformira i da se izvrši reorganizacija
, da se njihovi lanci i konekcije sa centrom u Moskvi odakle ide upravljanje, to sve mora da se prekine i rasformira. Tim postupkom bi se Srbija konačno oslobodila sovjetske okupacije koja traje već eto 80 godina. Kako su ove zemlje nekadašnjeg Istočnog bloka to uspele da urade, tako možemo i mi.

To je ono što mora da se uradi ako Srbija misli da krene nekim drugim novim putem. Da li Srbija to može da uradi, to je druga stvar.

Vučić kao Vučić je tu manje bitan faktor. Iza njega stoji ta skrivena nomenkulatura, UDBA i politička mafija, prvenstvno komunistička partija koja se sada zove SPS.
Ta nomenkulatura, ta sprega politike i mafije i tajkuna, oni će da guraju i drže Vučića, ali ako ustanove da više ne mogu da ga drže na poziciji "velikog vođe", oni će da ga smaknu kao žrtvenog jarca te na taj način da primire narod, da kupe socijalni mir, i onda da dovedu novu budalu i klovna da glumi i zabavlja narod. Drugim rečima, smenom samo Vučića i još par njegovih budala ništa se neće promeniti.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Inspirisan slicnom temom, koja je, usput, nerealna jer ocenjuje da li je neko izdajnik ko nikada nije ni bio na poziciji vlasti, da vidimo sta forumasi smatraju za one koji su već punih 14 godina na vlasti, koji su i te kako za skoro deceniju i po imali prilike da se dokažu i pokažu.
Da vidimo, šta mi, forumaši, obični smrtnici, smatramo nakon ovih 14 godina apaolutne vlasti, sa li su Vucic i Ćaciji izdajnici ili ne?
Не знам да ли сам ти већ рекао, али јесу!!
 
Inspirisan slicnom temom, koja je, usput, nerealna jer ocenjuje da li je neko izdajnik ko nikada nije ni bio na poziciji vlasti, da vidimo sta forumasi smatraju za one koji su već punih 14 godina na vlasti, koji su i te kako za skoro deceniju i po imali prilike da se dokažu i pokažu.
Da vidimo, šta mi, forumaši, obični smrtnici, smatramo nakon ovih 14 godina apaolutne vlasti, sa li su Vucic i Ćaciji izdajnici ili ne?
 
Inspirisan slicnom temom, koja je, usput, nerealna jer ocenjuje da li je neko izdajnik ko nikada nije ni bio na poziciji vlasti, da vidimo sta forumasi smatraju za one koji su već punih 14 godina na vlasti, koji su i te kako za skoro deceniju i po imali prilike da se dokažu i pokažu.
Da vidimo, šta mi, forumaši, obični smrtnici, smatramo nakon ovih 14 godina apaolutne vlasti, sa li su Vucic i Ćaciji izdajnici ili ne?
trebao si da ostanes u srbiji da se boris sa nama
tako da ne mozes ti sa sigurne distance postavljati to pitanje nama koji smo u gownima.
 
Inspirisan slicnom temom, koja je, usput, nerealna jer ocenjuje da li je neko izdajnik ko nikada nije ni bio na poziciji vlasti, da vidimo sta forumasi smatraju za one koji su već punih 14 godina na vlasti, koji su i te kako za skoro deceniju i po imali prilike da se dokažu i pokažu.
Da vidimo, šta mi, forumaši, obični smrtnici, smatramo nakon ovih 14 godina apaolutne vlasti, sa li su Vucic i Ćaciji izdajnici ili ne?
Śta normalan i ogromnovećinski narod bole briga šti "vi mislite"?
Ali ajd da ipak odgovorimo, što se kaže: "ako se već rodilo a valja ga i ljuljati"

Za ovih 14 godina si video malo kešovine. Nije mnogo ali za tebe je to vrh kapaciteta.
Nisi jedini, ima vas još nekoliko.
I to baš u ovih 14 godina.

Ah da, "kod demokrata ste bili studenti pa ste učili da bi zaradjivali"
 
Cesce sam na protestima ja iz Nemacke nego 90% ljudi koji su deklarativno protiv Vucica, a qrtzem nece da mrdnu.

Radi onda sa ljudima koji su zamadjijani демонским медијима и легионом, па су постали апатични.

Нешто се ради погрешно са тим шетањима, зар не постоји довољан увид у то ?
 
Radi onda sa ljudima koji su zamadjijani демонским медијима и легионом, па су постали апатични.

Нешто се ради погрешно са тим шетањима, зар не постоји довољан увид у то ?
Naprotiv, šetanje okolo naokolo je planski
Da nije Vučića zaludni bi sedeli kod kuće i time veću štetu pravili
Prvenstveno sebi
Ovako, našli im nov smisao života u vasioni
Aj tamo aj vamo ajmo malo ruke aj sad uzbrdo sad nizbrdo
Idemo kuċi a sutra opet u isto vreme
Ko obdanište :D
 
Izdajnik je ipak propagadni narativ, teska reč.
Treba stavi na papir dobro i lose sta je uradio.
A izvesti zaključak, ok nije dobar, nije sporno, al nije bas ni 💯 % sve uradio pogresno.
Nego nas narod voli isklucivost, a jos vise je bitan kult ličnosti.
Srs Sps Jul
Radi se o toj posasti on je samo jedan od istaknutih elemenata tog projekta i Udbe
 

Back
Top