- Poruka
- 99.381
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Inspirisan slicnom temom, koja je, usput, nerealna jer ocenjuje da li je neko izdajnik ko nikada nije ni bio na poziciji vlasti, da vidimo sta forumasi smatraju za one koji su već punih 14 godina na vlasti, koji su i te kako za skoro deceniju i po imali prilike da se dokažu i pokažu.
Da vidimo, šta mi, forumaši, obični smrtnici, smatramo nakon ovih 14 godina apaolutne vlasti, sa li su Vucic i Ćaciji izdajnici ili ne?
Ako je tebi dokaz šta je narod opevao onda ćeš pevati pesme i o AV izdajniku uskoroO Bože!
...a ja hteo da budem Peri pašenog.
Narod ga je opevao kao izdajnika a ovo nije istorijska tema
pa da mi iznosimo neke nove dokaze da li jeste ili nije.
Čak i AI će ti reći:
'Преглед вештачке интелигенције
Vuk Branković je u srpskoj narodnoj tradiciji i epskoj poeziji sinonim za izdajnika.'
Prosto je. Postojimo mi koji pratimo trendove i tendencije i razumemo se u biznise i vi koji ništa od toga ne razumete. Ne vredi da ti objašnjavam. Skapiraćeš kada dođe do tebeNe znam odakle ti to. U Srbiji ljudi danas zive sve bolje i bolje. Srbija se u poslednjih desetak i kusur godina puno osnazila, i ekonomski i vojno.
Апсолутни издајници. Од Сретења 1804. године на овамо није било експлицитнијег примера уништавања државе и државних интереса него што је то учинала мафија Вучић/СНС. Милан Недић је мала маца спрам ових.
A koji to "vi"? Jel' ti to meni persiras?Prosto je. Postojimo mi koji pratimo trendove i tendencije i razumemo se u biznise i vi koji ništa od toga ne razumete. Ne vredi da ti objašnjavam. Skapiraćeš kada dođe do tebe
Cudo da nisi Ljotica pomenuo. A mozda i nije cudo imajuci u vidu ove danasnje "zborove". To je sad mnogo popularno medju blokaderima. Gde da im kvaris dozivljaj.Милан Недић је мала маца спрам ових.
Cudo da nisi Ljotica pomenuo. A mozda i nije cudo imajuci u vidu ove danasnje "zborove". To je sad mnogo popularno medju blokaderima. Gde da im kvaris dozivljaj.
Izdajnik je ipak propagadni narativ, teska reč.
Treba stavi na papir dobro i lose sta je uradio.
A izvesti zaključak, ok nije dobar, nije sporno, al nije bas ni% sve uradio pogresno.
Nego nas narod voli isklucivost, a jos vise je bitan kult ličnosti.
I sta politicar se rukovavao sa politicarima mozes misliti...
па да , а студенти се нису руковали са овима можеш мислити ,I sta politicar se rukovavao sa politicarima mozes misliti...
Inspirisan slicnom temom, koja je, usput, nerealna jer ocenjuje da li je neko izdajnik ko nikada nije ni bio na poziciji vlasti, da vidimo sta forumasi smatraju za one koji su već punih 14 godina na vlasti, koji su i te kako za skoro deceniju i po imali prilike da se dokažu i pokažu.
Da vidimo, šta mi, forumaši, obični smrtnici, smatramo nakon ovih 14 godina apaolutne vlasti, sa li su Vucic i Ćaciji izdajnici ili ne?
Не знам да ли сам ти већ рекао, али јесу!!Inspirisan slicnom temom, koja je, usput, nerealna jer ocenjuje da li je neko izdajnik ko nikada nije ni bio na poziciji vlasti, da vidimo sta forumasi smatraju za one koji su već punih 14 godina na vlasti, koji su i te kako za skoro deceniju i po imali prilike da se dokažu i pokažu.
Da vidimo, šta mi, forumaši, obični smrtnici, smatramo nakon ovih 14 godina apaolutne vlasti, sa li su Vucic i Ćaciji izdajnici ili ne?
Inspirisan slicnom temom, koja je, usput, nerealna jer ocenjuje da li je neko izdajnik ko nikada nije ni bio na poziciji vlasti, da vidimo sta forumasi smatraju za one koji su već punih 14 godina na vlasti, koji su i te kako za skoro deceniju i po imali prilike da se dokažu i pokažu.
Da vidimo, šta mi, forumaši, obični smrtnici, smatramo nakon ovih 14 godina apaolutne vlasti, sa li su Vucic i Ćaciji izdajnici ili ne?
trebao si da ostanes u srbiji da se boris sa namaInspirisan slicnom temom, koja je, usput, nerealna jer ocenjuje da li je neko izdajnik ko nikada nije ni bio na poziciji vlasti, da vidimo sta forumasi smatraju za one koji su već punih 14 godina na vlasti, koji su i te kako za skoro deceniju i po imali prilike da se dokažu i pokažu.
Da vidimo, šta mi, forumaši, obični smrtnici, smatramo nakon ovih 14 godina apaolutne vlasti, sa li su Vucic i Ćaciji izdajnici ili ne?
trebao si da ostanes u srbiji da se boris sa nama
tako da ne mozes ti sa sigurne distance postavljati to pitanje nama koji smo u gownima.
Śta normalan i ogromnovećinski narod bole briga šti "vi mislite"?Inspirisan slicnom temom, koja je, usput, nerealna jer ocenjuje da li je neko izdajnik ko nikada nije ni bio na poziciji vlasti, da vidimo sta forumasi smatraju za one koji su već punih 14 godina na vlasti, koji su i te kako za skoro deceniju i po imali prilike da se dokažu i pokažu.
Da vidimo, šta mi, forumaši, obični smrtnici, smatramo nakon ovih 14 godina apaolutne vlasti, sa li su Vucic i Ćaciji izdajnici ili ne?
Cesce sam na protestima ja iz Nemacke nego 90% ljudi koji su deklarativno protiv Vucica, a qrtzem nece da mrdnu.
Naprotiv, šetanje okolo naokolo je planskiRadi onda sa ljudima koji su zamadjijani демонским медијима и легионом, па су постали апатични.
Нешто се ради погрешно са тим шетањима, зар не постоји довољан увид у то ?
Svi mi druže šetamoCesce sam na protestima ja iz Nemacke nego 90% ljudi koji su deklarativno protiv Vucica, a qrtzem nece da mrdnu.
Nego jel imaš šta para viška, ima dobre utakmice...
Piši...

Moped ti je veća kocka...Ne kockam se![]()
Srs Sps JulIzdajnik je ipak propagadni narativ, teska reč.
Treba stavi na papir dobro i lose sta je uradio.
A izvesti zaključak, ok nije dobar, nije sporno, al nije bas ni% sve uradio pogresno.
Nego nas narod voli isklucivost, a jos vise je bitan kult ličnosti.
Moped ja vozimMoped ti je veća kocka...
