Da li su vam muz zena deca dali smisao zivota koji pre toga niste imali?

Šta je sa onima koji nisu u braku i nemaju decu ? Da li to znaci da oni nemaju smisao života?
u naslovu teme je komparacija i meni se formulacija pitanja izuzetno dopada.

i odgovaram potvrdno. pre muza i dece mislila sam da zivim ispunjen, dinamican, intenzivan zivot; ali tek nakon sto su oni usli u moj zivot shvatila sam koliko je sve prethodno dozivljeno i izivljeno u stvari kvalitativno minorno.
 
u naslovu teme je komparacija i meni se formulacija pitanja izuzetno dopada.

i odgovaram potvrdno. pre muza i dece mislila sam da zivim ispunjen, dinamican, intenzivan zivot; ali tek nakon sto su oni usli u moj zivot shvatila sam koliko je sve prethodno dozivljeno i izivljeno u stvari kvalitativno minorno.
da. ne mozes nikako da znas sta ti porodica da, pre nego to steknes :)
 
u naslovu teme je komparacija i meni se formulacija pitanja izuzetno dopada.

i odgovaram potvrdno. pre muza i dece mislila sam da zivim ispunjen, dinamican, intenzivan zivot; ali tek nakon sto su oni usli u moj zivot shvatila sam koliko je sve prethodno dozivljeno i izivljeno u stvari kvalitativno minorno.
E meni se formulacija pitanja ne dopada, pošto su u njemu diskriminisani heterosexualni muškarci.
 
au bre. Kod tebe sve naopako.
Pa vidi neuporedivo je normalnije da budem naopaka tebi i ostalim neistomišljenicima nego da samu sebe lažem i zavaravam kao što to radi 99% ljudi u nekom sranju od braka

Brak nije smisao života, ljubav jeste.. al za ljubav ne treba glupi papir, ko god ga potpisao sjebo se pre ili kasnije
 
Pa vidi neuporedivo je normalnije da budem naopaka tebi i ostalim neistomišljenicima nego da samu sebe lažem i zavaravam kao što to radi 99% ljudi u nekom sranju od braka

Brak nije smisao života, ljubav jeste.. al za ljubav ne treba glupi papir, ko god ga potpisao sjebo se pre ili kasnije
jos jednom "au bre".
Ti se stvarno opekla? U Ljubavi, i najmanja sitnica moze da prouzroci brzopleti rastanak , proistekao iz previse emocionalne reakcije, dok rastanak u braku nije jednostavan i ostavlja ti vremena da razmislis , da ukapiras da si u zabludi, saznas istinu i shvatis da ga ipak previse volis da bi zivela bez njega.
Tu je razlika.
 
jos jednom "au bre".
Ti se stvarno opekla? U Ljubavi, i najmanja sitnica moze da prouzroci brzopleti rastanak , proistekao iz previse emocionalne reakcije, dok rastanak u braku nije jednostavan i ostavlja ti vremena da razmislis , da ukapiras da si u zabludi, saznas istinu i shvatis da ga ipak previse volis da bi zivela bez njega.
Tu je razlika.
Hahahah jao bre milune pa tebi znači svako ko neće baci svoj život uzalud il naopak il mora da se stvarno opeko :lol:
 
Hahahah jao bre milune pa tebi znači svako ko neće baci svoj život uzalud il naopak il mora da se stvarno opeko :lol:
mnogo generalizujes. Ako omanes kod jednog, ne znaci da ces i kod drugog. Gradis svoj stav na osnovu jednog il dva iskustva u nekom kratkom zivotnom periodu.........................a ima 8 milijardi osoba i ti zivis najmanje 85 godina. Pa meni prva zenska dala korpu sa 16 godina......po tebi trebo sam ubuduce kroz ceo zivot da dignem ruke od svih zenski, jer su sve iste?
 
Screenshot_20220809-222220_Chrome.jpg


Screenshot_20220809-222236_Chrome.jpg


Screenshot_20220809-222259_Chrome.jpg


Place mi se dok ovo citam...osobe ne shvataju da ako je dete ovakvo na primer sve ovo se desava...
To bi dalo sve opisano plus sto musko pobegne zato sto nemamo zakon po kome je obavezan da ostane tu.

Zbunjena sam ne zamerite ...u prolazu vidim osobu sa posebnim potrebama koja zivi sa majkom...mnogo je tuzno mnogo je tesko...
Saznajem da postoji bolesni momak koji sam ne sme nigde van dvorista kako ne bi imao napad...
Momak koga majka izvodi napolje nocu u kolicima koji ne zna za sebe...

Obicno zene ostanu same...muzevi odu...cak ni taj zakon o kome se pise nisu doneli da olaksaju tim osobama svaki dan...zelim im donosenje toga zakona da olaksa sve...
 
Možda zvuči surovo, ali mnogo je bolje ne radjati decu čije se anomalije vide na ultrazvuku..Ukoliko ne može da ima kvalitetan život , ne zarobljavati i sebe i njega..
Mozda...mi nismo zemlja gde oni imaju svoje okruzenje svoje odvojene sta god da im treba za zivot...
Ko ima para za ultrazvuk ko nema to je ponovo pitanje...ko ima para za sve u trudnoci dok se ceka dete na primer vitamine da sve ostane dobro majci uz dodatke ishrani...
Screenshot_20220810-134731_Instagram.jpg


...previse para bas se nema za ovo...treba imati para za sve te preglede da se vidi sta moze ako ne sto ne ide mozda je bolje to napisano gore...

Sta ako muz nakon toga ode treba to preziveti ... treba se razvesti ponovo treba para za to sve...
 
Zena daje smisao da se pokaje covek. 😂
Kad se izgubi dete zato sto mozak nije razvijen na opasno pluca nisu razvijena na opasno ima neku promenu opasno je po majku muski obicno ne idu da se pokaju do manastira crkve u ispovesti...
Ne idu da se ispovede dobiju oprostaj od onog Gore...to je skoro svestenik rekao ...tako da toga skoro da nema...
 

Back
Top