Quantcast

Da li su Tudjman Mesic i Sloba bili agenti KGBa???

fosilvaso

Elita
Poruka
16.755
Jedna stvar oko Miloševića i Tuđmana. Jesu li bili agenti nekih službi ili ne, to ne mogu da znam, ali ono što znam je da su njih dvojica u vreme rata razgovarali više od 60 puta, a od toga se direktno sreli desetak puta, i to na srpskoj teritoriji. Jedinstven primer u istoriji ratovanja da lider "države" koja je navodno napadnuta najopuštenije svraća u posetu "agresoru"...
Propust hrvatskih službi: Nisu Franceku rekli da je Srbija agresor! :rotf:

MJK

Poznat
Poruka
7.246
Mislim da jesu. Rat od i raspad Jugoslavije koji je krenuo od 1991 pa sve do kraja 2001 sa završenim sukobom u Makedoniji dobro je došao Rusima. Šta da su Ameri preskočili Balkan 90-ih i da su odmah krenuli na pridobijanju Ukrajine,Bjelorusije i kavkaskih zemalja ?? Danas bi situacija u Rusiji bila kao danas u Ukrajini.
Odlicna analiza:ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok:

Jami19

Poznat
Poruka
8.126
Milosevic je mogao da bude samo CIA

Jer kako vama objasniti da se neki poprilicno nepoznati bankar iz Njujorka naprasno vratio u Srbiju i svetlosnom brzinom postao Predsednik

To je moglo samo uz podrsku spolja, i to mnogo jaku podrsku
A KGB je vec bio u poluraspadu tada, kao i sama SSSR
On je možda bio u SAD na e'skurziji, ali SSSR mu je primio porodicu kad je zagustilo.

Znači nacionalistička ideja je od samog početka plasirana iz Kominterne

Gilko Bilboa

Poznat
Poruka
7.444
Mislim da jesu. Rat od i raspad Jugoslavije koji je krenuo od 1991 pa sve do kraja 2001 sa završenim sukobom u Makedoniji dobro je došao Rusima. Šta da su Ameri preskočili Balkan 90-ih i da su odmah krenuli na pridobijanju Ukrajine,Bjelorusije i kavkaskih zemalja ?? Danas bi situacija u Rusiji bila kao danas u Ukrajini.
...

Da, tako su patizani 1941 sa svojim ustankom pomerili datum barbarose i time spasili Rusiju...

Mi spasavamo njih, oni nas oslobadjaju...

Zivot je prelep...

bakonja

Buduća legenda
Moderator
Poruka
42.357
Misliš da je amerima ova balkanska vukohebina bila toliki teret? Zar se nisu tih godina više zabavljali sa Bliskim Istokom i Afrikom?
Nigde se Merikenjci "nisu toliko zabaljali i zabavili" kao na brdovitome Balkanu s` pocetka `90 - tih i na taj nacin dali vremena da se i Kina i Rusija i te kako dooobro oporave i "oprave" ...

Samo sto su Merikenjci zaboravili "da se i auto - golovi" racunaju na kraju i da se nikako ne prave saradnici od vecitih istorijskih gubitnika , poput Deuclanda , Cro , Bulgaije ...ecc ...!

a bre Milun

Veoma poznat
Poruka
12.446
Autorska tema....prva dvojica bila na paradu u Kremlju i sa najjacim ordenjem zakiceni...95 Tuki pored Jelcina a Lilic na sporednoj strani...ko Murat u Parizu.....Mesić isto....Sloba tamo odveo obitelj i novce.

Rusi su slali Hrv.oruzje posade za helice i mig ove.

Odgovarao im je kaos do 99. Jer su bili zgazeni i trebalo je vremena konsolidirati se ....okažite se.

dzaba se trudis...............zna se ko je za koga radio.
NE IDEMO U NATO PA PUKNI.