Da li su Tadic i Djilas ucestvovali u stvaranju SNS 2008?

Akset

Zainteresovan član
Poruka
484
Autorska tema

Postoje razne price o stvaranju SNS 2008 nakon razbijanja SRS. Ali jedna prica dobija na znacaju jer je potvrdjuju visoki funkcioneri tadasnjeg vladajuceg DS, poput Bojana Pajtica. A ta prica kaze da su Tadic i DJilas stvarali SNS sa ciljem da naprave duonopol na politickoj sceni, da se medjusobno smenjuju. Da kada se jedni potrose na kradji i izdaji, poput Kosova i metohije, dodju drugi i tako u krug. Djilas je jos 2013 rekao da ne zeli da menja SNS dok god oni idaju Kosovo i Metohiju.

Autorska tema

Postoje razne price o stvaranju SNS 2008 nakon razbijanja SRS. Ali jedna prica dobija na znacaju jer je potvrdjuju visoki funkcioneri tadasnjeg vladajuceg DS, poput Bojana Pajtica. A ta prica kaze da su Tadic i DJilas stvarali SNS sa ciljem da naprave duonopol na politickoj sceni, da se medjusobno smenjuju. Da kada se jedni potrose na kradji i izdaji, poput Kosova i metohije, dodju drugi i tako u krug. Djilas je jos 2013 rekao da ne zeli da menja SNS dok god oni idaju Kosovo i Metohiju.
Jako su oni mu*o pa da se dogovaraju.
Siti je zamenio Tadića Vučićem, jer je Tadić žilavio oko predaje Kosova Šiptarima, a Vučić je bio spreman da to odradi.
Pomoglo mu je to, što je mogao da se lažno predstavlja kao neki Srbenda, dok ladno Tačiju, Haradinaju i Kurtiju prepušta na milost i nemilost sve što je Srpsko na Kosovu.

U vikiliks dokumentima bila je zanimljiva zabeleška.

Vučić je išao kod Tadića da traži dozvolu da rasparča SRS i da protivustavno podeli mesta u skupštini izmedju SRS i novoformirane stranke sektaške SNS.

E sad, Tadić nije mogao sam to da odobri bez odobrenje zapada.

Ima u depesama americke amabsade u BGD jos zanimljivih dokumenata.

Siti je zamenio Tadića Vučićem, jer je Tadić žilavio oko predaje Kosova Šiptarima, a Vučić je bio spreman da to odradi.
Bravo, majstore.
"Bio spreman da to odradi"?
I posle 12 godina nije uspeo to da odradi?
A vaše gazde uspele za upola manje vremena da "odrade" otcepljenje Crne Gore,
progon Srba sa KiM, proglašenje nezavisnosti "Kosova", da uspostave administrativne prelaze,
da izmeste pitanje KiM iz UN i predaju EU na tacni?
Pa koliko glup mora neko da bude, pa da proguta ili, još gore, da širi takve idiotizme?

Bravo, majstore.
Odradio je posle 11 godina.
Sada više ništa srpsko ne postoji na Kosovu,a OVK kontroliše i onaj deo, sever Kosova, gde čak i za vreme izdajnika iz žute bande - nisu smeli ni da primirišu.
A vaše gazde uspele za upola manje vremena da "odrade" progon Srba sa KiM, proglašenje
nezavisnosti "Kosova", da uspostave administrativne prelaze, da izmeste pitanje KiM iz UN
i predaju EU na tacni?
Pa koliko glup mora neko da bude, pa da proguta ili, još gore, da širi takve idiotizme?
To su vaše Gazde.
Za mene su sva ova Udbaška gov.anca sa izbornih lista samo to - Udbaška gov.anca.
Ko će od njih za račun Gazda sa zapada dalje da rastače Srbiju, da odvoji Rašku i Vojvodinu - meni je potpuno svejedno.
Vučići, Djilasi, Ponoši, Ćune, Ćute, Mute,... u čemu je razlika?
Ista britanska bagra.

Vučić je išao kod Tadića da traži dozvolu da rasparča SRS i da protivustavno podeli mesta u skupštini izmedju SRS i novoformirane stranke sektaške SNS.

Nemojte slepo verovati u sve što se prenosi sa Vikiliksa.

Јесу криви за стварање и у каснијим годинама за јачање снс али не на тај начин.Него тако што су изневерили очекивања и бруталном приватизацијом предузећа.Могу комотно назвати крађом, свега и свачега.У очају је народ мислио да ће бити боље па гласао за ове мајмуне.

1698616759003.jpeg

Ali ipak, takve budalaštine ... čuj, Vučić išao kod Bote po dozvolu?

Ja imam čist obraz i protiv sam svakog ko radi na štetu naroda! Da li je to sns, da li je ds ili bilo ko drugi, uvek ću protiv takvih biti!

Budalaštine? Hajde malo na Ustav Srbije.

Ako kao jedna stranka imaš mandate u skupštini, tj nemaš savez sa nekim, ne možeš da se razdvojiš i da napraviš novu stranku i otmeš mandate! Zašto tada niko nije reagovao, dobro pitanje za Tadića.

Poslednja izmena od moderatora:
Ja ne radim za parizer kao ti. Ima vas ovde, čak se i ne krijete da ste botine!

Ja imam čist obraz i protiv sam svakog ko radi na štetu naroda! Da li je to sns, da li je ds ili bilo ko drugi, uvek ću protiv takvih biti!
Ma da, svi vi imate čist obraz.
Ali ipak ponavljate idiotizme vaših gazdi koji su ojadili Srbiju.

Ako kao jedna stranka imaš mandate u skupštini, tj nemaš savez sa nekim, ne možeš da se razdvojiš i da napraviš novu stranku i otmeš mandate! Zašto tada niko nije reagovao, dobro pitanje za Tadića.
Ne lupetaj, ne veruj sve što vam gazda priča kad vam deli prazne sendviče.
Ako ne potpišeš prethodno da tvoj mandat pripada stranci, možeš da menjaš stranke kako
ti se nadigne.
Pogledaj ono dvoje koji su nosioci liste vašeg gazde - to je promenilo više partija nego ti čarapa.

Odradio je posle 11 godina.
Sada više ništa srpsko ne postoji na Kosovu,a OVK kontroliše i onaj deo, sever Kosova, gde čak i za vreme izdajnika iz žute bande - nisu smeli ni da primirišu.

To su vaše Gazde.
Za mene su sva ova Udbaška gov.anca sa izbornih lista samo to - Udbaška gov.anca.
Ko će od njih za račun Gazda sa zapada dalje da rastače Srbiju, da odvoji Rašku i Vojvodinu - meni je potpuno svejedno.
Vučići, Djilasi, Ponoši, Ćune, Ćute, Mute,... u čemu je razlika?
Ista britanska bagra.
A šta bi ti?

Verovatno si malo stariji od mene, i dublje poznaješ skupštinu Srbije, kad Skupština nije bila cirkus?

Ma da, svi vi imate čist obraz.
Ali ipak ponavljate idiotizme vaših gazdi koji su ojadili Srbiju.

Ne lupetaj, ne veruj sve što vam gazda priča kad vam deli prazne sendviče.
Ako ne potpišeš prethodno da tvoj mandat pripada stranci, možeš da menjaš stranke kako
ti se nadigne.
Pogledaj ono dvoje koji su nosioci liste vašeg gazde - to je promenilo više partija nego ti čarapa.

Kada si jedna stranka, ne možeš da deliš mandate, tj da od jedne stranke napraviš dve.

Kada udješ u skupštinu u savez lupam Ds+ G17 onda možeš da ukolik dodje do raskola da podeliš mandate.

Jel sad jasno parizerko moj?

И овај болдовани део пише у документима викиликса, или си ти тај део измислио и додао?

Bravo, majstore.
A vaše gazde uspele za upola manje vremena da "odrade" otcepljenje Crne Gore,
progon Srba sa KiM, proglašenje nezavisnosti "Kosova", da uspostave administrativne prelaze,
da izmeste pitanje KiM iz UN i predaju EU na tacni?
Да видимо скор после 12 година.

Повукао је српске институције са КиМ.
Дао им је позивни број,
Дао им је таблице,
дао им је Газиводе,
Избори у 4 општине су се до њега одржавали по систему државе Србије, а од њега по приштинском систему,
Пре њега, Шиптари нису могли да кроче на север Косова и Метохије, а данас се шетају као по корзоу.
Дао им је матичне књиге,
Српске судије на КиМ почели да полажу заклетву Републици Косово,
Кад је све Србе угурао у приштински систем, онда их је повукао из тих институција и направио безбедносни вакум, кад су српски полицајци у приштинском систему скидали униформе, па су на њихова места дошли Шиптари и сад су шиптарски полицајци на северу Косова и Метохије,
Дао им је 4 српске општине, на тај начин да шиптар са 2-3 % народне подршке има власт у општинама.

За узврат, је добио обећање, још пре десет година да ће Приштина да формира невладину организацију "Заједница општина са српском већином".

Back