Quantcast

Da li su osećanja na ceni

Corvus

Domaćin
Moderator
Poruka
4.728
Neretko čujemo 'da me zajeb.eš s patetiku'. Hahaha
Dobro, vi možda ne čujete.
U svakom slučaju, osećanja se tumače kao slabost.
Dalje, tumače se kao manipulativno sredstvo.
Moraju se dokazivati iznova i iznova. Potvrditi kroz godine statičnosti.
Sve je bitnije od osećanja u ovom monetarnom sistemu. Šmrc! Svakako da je egzistencija najbitnija, međutim:
Kakav vi stav imate prema osećanjima? Kad vas obgrlate, da li ste obazrivi? Kad dolaze k vama iz drugog organizma da li ste skeptični? (Nekom nešto treba od vas, pa zato)
Da li povlačite poteze zbog ljubavi? (Npr. selite se u drugi grad da biste bili bliži nekom, podređuje te posao ljubavi)
Da li ulazite u sentimentalne veze i ako ste dugo u braku (ovo je znači prevara)?
Voleti nije slabost. Strah već jeste.
Onima koje volim u bescenje se dajem!
Emocije su mi na prvom mestu, iznad svega(mesec na prvom stepenu u raku).
Nisam skeptičan. Imam dobru empatiju, pa mi nisu potrebne godine dokazivanja i potvrda vremena.
Voli se u trenutku, a ne sa kalkulacijama.
Ništa nije bitnije od osećanja, iako je većina ljudi danas izgubila kompas. Mislim da su emocije ono što nas zaista definiše; da su najvažnija stvar kroz koju treba da se ostvarimo, kao ljudu. Emocije čak i menjaju naš DNK... To što ih neki ljudi ne vrednuju... to je do samih ljudi.
Ljubav je vodilja, ali ne znam da li bi lako doneo odluku o selidbi. Isto tako me mnogo emocija vezuje za mesto u kojem sam.

Veran sam - poštujem, pa ne ulazim u sentimentalne veze ta trane (iako nisam u braku), pa čak i ako nije duga veza u pitanju.

barisca

Poznat
Poruka
7.561
Zavisi prema kome ih ispoljavas :mrgreen:

Licno ne poznajem niti umem da potisnem osecanja, bilo negativna ili pozitivna. Vremenom sam unapredio jedna i druga, prakticno da se ne plasim istih. Sve moze da dodje, ali kad jednom naucis da volis i cenis sebe, nema te sile koja moze vise da me povredi.

Metronomy

Veoma poznat
Poruka
12.553
Zavisi prema kome ih ispoljavas :mrgreen:

Licno ne poznajem niti umem da potisnem osecanja, bilo negativna ili pozitivna. Vremenom sam unapredio jedna i druga, prakticno da se ne plasim istih. Sve moze da dodje, ali kad jednom naucis da volis i cenis sebe, nema te sile koja moze vise da me povredi.
I nema te ljubavi koju mozes da osetis....ljubav inace boli, a povrede su u tom sportu ceste....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.