Da li su novosadjanke uobrazene?

nesons

Iskusan
Poruka
5.426
DANAS SU SVE NOVOSADJANKE .... NA VISINI ZADATKA ! :)

( u jednoj ustanovi danas : neko kuca pa nesto lupilo pa konacno udje neki momak u kancelariju, a kaze mu sluzbenica : " ja mislila da u jednoj ruci nosis poklon kad ne mozes da otvoris vrata " pa skocila da otvori ! :lol: )

To je bio HIT dana !:)

zmajodbraj

Zainteresovan član
Poruka
440
Ciknu Zmaje kao guja ljuta,
Bljuje vatru, sklanjajte se s puta
Bes je njegov jak i vrlo gadan
forumasice ga grdno naljutise
uobrazene i koje to nisu,
sto zahvalnost duznu ne iskazase
I Zmajevu dushu ispraznishe.

Setio se jedne slike stare
Pa tu sliku sada vatrom sveti
vatrom sveti i dahom ognjenim
i knjigama sto ih sastavise
sastavise i objavi o'dje.

Bes se Zmajev ovim putem smiri
ali rane nikako da srastu
Ljute rane ljubavi njegove.
Nedostizne i neprebolive

storm cloud

Poznat
Poruka
9.022
zmajodbraj:
Ciknu Zmaje kao guja ljuta,
Bljuje vatru, sklanjajte se s puta
Bes je njegov jak i vrlo gadan
forumasice ga grdno naljutise
uobrazene i koje to nisu,
sto zahvalnost duznu ne iskazase
I Zmajevu dushu ispraznishe.

Setio se jedne slike stare
Pa tu sliku sada vatrom sveti
vatrom sveti i dahom ognjenim
i knjigama sto ih sastavise
sastavise i objavi o'dje.

Bes se Zmajev ovim putem smiri
ali rane nikako da srastu
Ljute rane ljubavi njegove.
Nedostizne i neprebolive

:roll:

А камо клетва да је бачиш на незахвалнице?

zmajodbraj

Zainteresovan član
Poruka
440
Aleksej_BASO:
Joj bre ne da su uobrazene negu zasu!

Gledam sinoc u onom kaficu na spensu Moskva, sve 3-4 ribe sede a na drugom mestu 3-4 tipa sede...

I sada da pridjes ribi koja je tu prodace ti foru kako je dosla da se isprica sa drugaricom :roll:
Te grupne varijante uvek tako prodju; sto rekla jedna od ovih poznatih, na pitanje svog oca kako izgleda taj tvoj izlazak, ona odgovara, pa znas tata idemo nas 5-6 da se nadjemo pa na kafu i pitje, na sta joj on odgovara: Pa dajte, razbijte se malo!:roll:
I dalje strpljivo cekam da vidim onu rec od bar jedne od vas!

topmodelsica

Elita
Poruka
18.163
Leeman:
Pretezno me zanimju odgovori zenskih clanova foruma, ja sam iz Novog Sad, ali ne zivim u Srbiji vec 10god., ipak cesto idem do NS-a, i imao sam neka iskustva, pa da cujem misljenja, ne zelim da komentarishem dok ne cujem sta ostali misle.

Ne poznajem novosadjanke ali ja mislim da vise ni jedna devojka u Srbiji nije uobrazena, pa ni u Novom Sadu.Nismo bas toliko zaostala zemlja pa da devojke budu uobrazene.

underwater

Aktivan član
Poruka
1.212
nesons:
DANAS SU SVE NOVOSADJANKE .... NA VISINI ZADATKA ! :)

( u jednoj ustanovi danas : neko kuca pa nesto lupilo pa konacno udje neki momak u kancelariju, a kaze mu sluzbenica : " ja mislila da u jednoj ruci nosis poklon kad ne mozes da otvoris vrata " pa skocila da otvori ! :lol: )

To je bio HIT dana !:)

samo se ti smej, nesonse... tamo gde ti ides, ne postoje ni zene ni osmi mart...:)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.