Da li su novosadjanke uobrazene?

Leeman:
Pretezno me zanimju odgovori zenskih clanova foruma, ja sam iz Novog Sad, ali ne zivim u Srbiji vec 10god., ipak cesto idem do NS-a, i imao sam neka iskustva, pa da cujem misljenja, ne zelim da komentarishem dok ne cujem sta ostali misle.


Naravno da jesu!

Nit boljih riba nit vise dignutih noseva.

Pogledaj samo ulicom sve nesto namrstene, kolutaju ocima i kao glume neku ribu. A kre..u se po kolima samo tako ako tip ima kesh.

Najnafuranije su ribe sa limana... :roll:

E sada vidi ako si ti dosao iz instranstva onda si im automatski zanimljiv... Ne znam kakvih si mogao imati probelma?


Evo da ne kazu druge forumasice kako ja izmisljam. Neke devojke sa foruma me znaju i znaju kakav sam smeker :lol: 8) a opet NIKADA do sada nisam imao devojku koja je iz NS. U najmanju ruku bile su rodjene i deo detinjstva su provele van NS. I ne samo ja, znam mnogo takvih slucajeva. Cak sta vise, retko nekoga znam (a da je bez kesha) a da ima devojku rodjenu i da zivi u NS.
 
jacques:
@Leeman
svrati u okolna sela...tamo nisu uobrazene :mrgreen:...evo Alex ce ti potvrditi tu teoriju ;)


Tacno tako.

Zato su okolna sela raj za nas "obicne" mladice... :lol:

Tamo su devojke podjednako lepe kao u NS ali nisu toliko nafurane.

Dobro jesu prema njihovim slejacima, ali kada si ti iz grada onda odmah hvataju priliku da preko tebe dodju u grad i pobegnu od sela i to ti koristis ;) :lol:
 
Aleksej_BASO:
Tacno tako.

Zato su okolna sela raj za nas "obicne" mladice... :lol:

Tamo su devojke podjednako lepe kao u NS ali nisu toliko nafurane.

Dobro jesu prema njihovim slejacima, ali kada si ti iz grada onda odmah hvataju priliku da preko tebe dodju u grad i pobegnu od sela i to ti koristis ;) :lol:

Наравоученије - све девојке су уображене према својим сељацима. :razz:
 
@Aleksej_BASO - Najsmeshnije mi je to shto je lakshe imati devojku iz Beograda nego iz Novog Sada (opet neka iskustva). A shto se tiche toga shto sam iz inostranstva, verovatno to ima neke veze sa tim da li cu im biti zanimljiviji ili ne, ali devojka koja prvo gleda sta nosim, a ne mene, me uopste ne zanima.
Inache subotichanke su fine, znam devojku koja je pre 2 godine bile Miss Subotice, uopste nije uobrazena nimalo, upoznao me drugar sa njom, sasvim dobra devojka, nije moj tip, ali cu definitivno leti ici cesce do Palica...Podgorichanke su pricha za sebe, isto gledaju prvo kesh, iako me ovi moji djetici ubedjuju kako to nije tako, zanimljivo je kad chovek stalno negde putuje pa moze da napravi neke razlike...
 

Back
Top