Da li su ljudi gladni?

Naravno da ima gladnih, bilo ih je i u socijalizmu, ali najgladniji su ovi što su zapošljeni na demokratsku karticu i to u vreme opljačkanih penzionih fondova, kriminalnog utvrdjivanja penzija i teške pljačke svih koji nisu demokratija....ili zeleni....ili crni fašisti...
 
Razumem da priznaju divljaštvo i manijakalnu želju za vlašću iz razloga opstanka, jer kao nesposobni samo nasiljem mogu da budu uspešni....bezobrazno je pozivanje na brigu o narodu onih koji po tom narodu pljuju...vredjaju ga, tuku i pljačkaju...
 
1000521178.jpg
 
Kako, u kom smislu? Ja nemam posao zbog kronizma i nepotizma pa sam zato gladan jer živim u gradu.
Pa da, u gradu se inače živi samo od ljubavi prema istom..
Ako nema za tebe posla u gradu ima na selu..zapatiš dve koke pa od te dve napraviš četiri, pa osam, pa šesnes a ne da čekaš sendvič, danas snsovski sutra ko zna čiji da ne kažem blokaderski..
 

Back
Top