Da li su komunisti organizovali demonstracije 27. marta 1941?

To je malo posle 27.marta
Dobro onda.
494263_ravna-gora-ravnogorci-sabor_share.jpg

Četnici malo posle 27. marta 1941.
Dokaz da su četnici učestvovali u demonstracijama 27.marta!

[
Brozova tvrdnja da su komunisti pokrenuli 27. mart nije dokaz da su komunisti pokrenuli 27. mart. Ti si neozbiljan sagovornik.
Па неколико пута је на овој теми написано да комунисти нису покренули демонстрације 27.марта 1941 али су се убрзо прикључили истим. И то нико од корисника не тврди осим тебе који негираш нешто што није изречено.
Кера лаје на звезде!

[
Па неколико пута је на овој теми написано да комунисти нису покренули демонстрације 27.марта 1941 али су се убрзо прикључили истим. И то нико од корисника не тврди осим тебе који негираш нешто што није изречено.
Кера лаје на звезде!
@Nikita Kulganov je rekao da je Brozov govor dokaz da su komunisti pokrenuli 27. mart!
👇

Maršal Tito govori o 27. martu 1941. / Josip Broz Tito​

Šta si time dokazao?
Da su komunisti pokrenuli 27,mart 1941.

Nikita je dokazani lažov i falsifikator, njegove riječi nemaju nikakav autoritet i kredibilitet.
On je najveći lažov na Krstarici.
Па неће бити тако!
И вас двојица нисте купани у ,,богојављенској водици'' и називате га лажовом само зато што вам се не свиђају његови коментари. Читајући ваше коментаре, тај епитет лажова припада и вама двојици.

Па неће бити тако!
И вас двојица нисте купани у ,,богојављенској водици'' и називате га лажовом само зато што вам се не свиђају његови коментари. Читајући ваше коментаре, тај епитет лажова припада и вама двојици.
Ne lupetaj.

Ja sam dokazivao da su se ljudska prava više poštovala u Americi nego u SSSR-u, i da je Crvena armija naterala Nemce na povlačenje iz Jugoslavije.
Alo u Americi je bila rasna segregacija do 1970, a ti pricas da su se ljudsja prava vise postovla u Americi :hahaha:
Tekat koji su postavio pise da je Crvena Armija okupirala trecinu Jugoslavije, kacis, a ne znas nista kacis :super:

Alo u Americi je bila rasna segregacija do 1970, a ti pricas da su se ljudsja prava vise postovla u Americi :hahaha:
Tekat koji su postavio pise da je Crvena Armija okupirala trecinu Jugoslavije, kacis, a ne znas nista kacis :super:
Samo lažov može da kaže da su se ljudska prava više poštovala u SSSR-u nego u Americi.

U tekstu koji sam citirao piše da su Nemci bili primorani na povlačenje iz Jugoslaviji zbog prodora Crvene armije preko Rumunije i Mađarske.

Ponovo, neoboriva činjenica je da si ti najveći lažov i falsifikator na cijelom forumu. To je aksiom!
Tvoji silogizmi se očigledno temelje na pogrešnim premisama, ili nisi kadar da ispravno koristiš dedukciju.
Ti si najveci lazov tj lazovcina jedna lazljiva. Istoriju ne znas i onda lupetas i izmisljas i onda ti se smeje ceo forum, kada si pisao kako je prvobitna akUmulicaja kapitala pocela u neolitu :hahaha:

Samo lažov može da kaže da su se ljudska prava više poštovala u SSSR-u nego u Americi.

U tekstu koji sam citirao piše da su Nemci bili primorani na povlačenje iz Jugoslaviji zbog prodora Crvene armije preko Rumunije i Mađarske.
U Americi vlada rasna segregacija, a postuju se ljudska prava po tebi :hahaha:
U tekstu pise da je Crvena armija okupirala trecinu jugoslavije, citiraj sma seve , da se svi smejemo rvom ''prevodu''

Ko su braća Anderson koju navodiš? Ja za te ličnosti nisam čuo. Reci mi nešto više o njemi.
Elem, jasno je da si na umu imao braću Grim, ali da si im promašio prezime, usled hronične neobrazovanosti.
Ti nista nisi cuo, i ne znas nista ali zato znas da izmislja nebuloze.
Ti se obrazovao na pijaci gde prodajes kromipir, a temam na istoriji ni da zucnes.

Back