Da li su komunisti organizovali demonstracije 27. marta 1941?

Maršal Tito govori o 27. martu 1941. / Josip Broz Tito​

IMG_2160.jpeg

Narod je bio isti kao i ovaj danas...I ovaj danas bi nacinio istu glupost i usao u rat, umesto da pusti nemacku vojsku da prodje...Sto se tice komunista oni jesu u to vreme za sve proteste protiv vlasti, ali oni su daleko od organizatora(protesti su bili spontani kao sto bi i danas bili)....Komunisti nisu bili sigurni sta da rade, jer Staljin i sssr su u to vreme u dobrim odnosima sa Nemackom u jednoj vrsti pakta...Bili su tu prisutni, studenti komunisti, ali ne kao organizatori...

Narod je bio isti kao i ovaj danas...I ovaj danas bi nacinio istu glupost i usao u rat, umesto da pusti nemacku vojsku da prodje...Sto se tice komunista oni jesu u to vreme za sve proteste protiv vlasti, ali oni su daleko od organizatora(protesti su bili spontani kao sto bi i danas bili)....Komunisti nisu bili sigurni sta da rade, jer Staljin i sssr su u to vreme u dobrim odnosima sa Nemackom u jednoj vrsti pakta...Bili su tu prisutni, studenti komunisti, ali ne kao organizatori...
Broz je falsifikovao istoriju.

Broz je falsifikovao istoriju.
Pa nije Broz Vucic pa da upravlja svime u zemlji i da se svime bavi...Veoma je pogresno, ali moram priznati snalazljivo sve prebacivati na jednog coveka....A u sustini ulizice oko njega i sam ogromnovecinski narod su odlucili... Kakav je narod, takva je vlast...
Jos kad kazu, zabranio je Broz ici u crkvu i slaviti slavu 😂... A narod se slave i crkve odrekao, jer je tako bilo lakse....Kao sto je danas lakse biti clan napredne stranke...Jednom ce se mozda stvarno i ovi danasnji clanovi vaditi na fazon "bilo je zabranjeno biti protiv preCednika"😅

Без подршке енглеза комуњаре никад не би завладале Србијом. Како су Русију намагарчили тако су и нас истом методом и док смо ми живели у комунистичкој изолацији и суженој свести запад је просперирао. Они су схватили да никад не могу да буду испред словенског света ако играју по истим правилима. Данас се Русија отргла од те црвене самоизолације и западног утицаја и видимо какве муке са њом имају.

Poslednja izmena:
Sta, vas juce rodjene uce da je Tito nametao narodu, bez volje naroda:dash:? Pa narod ga je voleo vise od ovog danasnjeg nesrecnika, voleo je narod i uclanjivao se u tu partiju vise nego u ovu danas... Ako to ne znas, boljeti je cuti, veruj mi....U svakoj republici je tako bilo... U Srbiji takodje...Ta vecina je bila neuporediva, ako je i postojao neko ko ga nije vole, narod bi ga sam prezreo, ne Broz...A to su veruj mi bili retki slucajevi, kao recimo Cedine pristalice danas, e toliko ih je bilo...Isto kao kada bismo za tridesetak godina rekli da su oni bili vecina, ali su morali da cute :mrgreen:

Sta, vas juce rodjene uce da je Tito nametao narodu, bez volje naroda:dash:? Pa narod ga je voleo vise od ovog danasnjeg nesrecnika, voleo je narod i uclanjivao se u tu partiju vise nego u ovu danas... Ako to ne znas, boljeti je cuti, veruj mi....U svakoj republici je tako bilo... U Srbiji takodje...Ta vecina je bila neuporediva, ako je i postojao neko ko ga nije vole, narod bi ga sam prezreo, ne Broz...A to su veruj mi bili retki slucajevi, kao recimo Cedine pristalice danas, e toliko ih je bilo...Isto kao kada bismo za tridesetak godina rekli da su oni bili vecina, ali su morali da cute :mrgreen:
Činjenica je da je Broz falsifikovao istoriju. Prestani da pricas gluposti.

Back