Quantcast

Da li su HDZ glasaci pristalice ustastva u Hrvatskoj?

Da li su HDZ glasaci ustase?

• Da

• Ne

• Nisam siguran.

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

KESH

Buduća legenda
Poruka
36.061
Nisam, meni je nebitna nacionalnost. Recimo, ti si Hrvat, pa si Čokoladni. A možeš biti i Srbin, pa Čokoladni. Meni je važno da li smrdiš, a ne tvoja nacionalnost.
Naravno da jesi. Nacionalnost ti je nebitna pod uvjetom da nisu u pitanju Srbi, njih mrzis, zbog njih patis od kompleksa i frustracija. Kao sto ti je nebitno da li je anus u kojem boravis americki ili britanski, u oba slucaja se sa jednakom strascu unutra obrces oko svoje ose dok ovi kake.

:ceka:

Frtajler

Veoma poznat
Poruka
12.041
Naravno da jesi. Nacionalnost ti je nebitna pod uvjetom da nisu u pitanju Srbi, njih mrzis, zbog njih patis od kompleksa i frustracija. Kao sto ti je nebitno da li je anus u kojem boravis americki ili britanski, u oba slucaja se sa jednakom strascu unutra obrces oko svoje ose dok ovi kake.

:ceka:
Aha, KESH, uvlakač u šule svemirskih razmjera, nekome govori da boravi u anusu. Pa jel ja ližem amerima i englezima šule na njihovom forumima, ili ti penetriraš glavom u srpsko šule na srpskom forumu?
Piranje je retoričko.
Meni si ti jasan, to je jedini način da tako podkapacitiran dobiješ pokoji lajk. Ono što mi nije jasno su komšije koji vole tvoj boravak u njihovom probavnom traktu. Šaljim se, jasno mi je

KESH

Buduća legenda
Poruka
36.061
Aha, KESH, uvlakač u šule svemirskih razmjera, nekome govori da boravi u anusu. Pa jel ja ližem amerima i englezima šule na njihovom forumima, ili ti penetriraš glavom u srpsko šule na srpskom forumu?
Piranje je retoričko.
Meni si ti jasan, to je jedini način da tako podkapacitiran dobiješ pokoji lajk. Ono što mi nije jasno su komšije koji vole tvoj boravak u njihovom probavnom traktu. Šaljim se, jasno mi je
bla bla bla

Ti koji zapadnim analnim porama krstaris vise nego njihova govanceta i bakterije, i ne znas ni za sta drugo nego za uvlacenje. Nesvjesno polazis od sebe i vjerujes da su i drugi takvi, a geni ti ne dozovoljavaju da razlikujes uvlacenje od objektivnosti, vec si u stanju samo patoloski mrziti Srbe, i strasno voljeti zapadno debelo crijevo.
Ne zovu te bez veze kUrtonjak.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.