Quantcast

Da li su glasaci penzioneri kocnica za razvoj Srbije?

Da li su glasaci penzioneri kocnica za razvoj Srbije?

• Da izuzetno velika i bice sve veca

• Ne oni su mudri

• Ne znam

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Piano020

Poznat
Poruka
9.175
Ja i jesam iskren. Mojoj cerci niko ne ispira mozak kao sto su ispirali meni. Starci su odgovorni za 90e i za ovo
sto se sada desava, ali nisu oni isli u rat nego moja generacija.
Opet prebacivanje odgovornosti na drugoga!
Zasto je neko isao u rat protiv svoje volje?
Da zadrzi svoj status, posao, imanje...?
Ima nas koji nismo isli u rat...na drugoj strani...pa izgubismo status, posao, imanje...pa Jovo nanovo...sve iznova!
Ali za takvu odluku treba imati hrabrosti...a vi spocitavate starcima sto zele zadrzati stanje u kojem im se isplacuju penzije.

bmaxa

Domaćin
Poruka
4.432
U rat se islo na poziv za vojnu vezbu. Dakle ako se ne javis na vojnu vezbu, odgovarao si prekrsajno, ne kao dezerter.
Status posao i imanje niko nije gubio zbog toga jos manje ako je emigrirao.
Starci su primali penzije i 2000-2012 i niko im nije uzimao 10% pravdajuci se time da nece uopste imati penzije
kao 93. No oni nemaju svoj mozak, pa sve sto gledaju na pinku i citaju u informeru veruju slepo. Zato im treba
ukinuti pravo glasa.

Piano020

Poznat
Poruka
9.175
U rat se islo na poziv za vojnu vezbu. Dakle ako se ne javis na vojnu vezbu, odgovarao si prekrsajno, ne kao dezerter.
Status posao i imanje niko nije gubio zbog toga jos manje ako je emigrirao.
Starci su primali penzije i 2000-2012 i niko im nije uzimao 10% pravdajuci se time da nece uopste imati penzije
kao 93. No oni nemaju svoj mozak, pa sve sto gledaju na pinku i citaju u informeru veruju slepo. Zato im treba
ukinuti pravo glasa.
Eto, saznah jos nesto...znaci moglo se izvuci i sa prekrsajnom kaznom....a nasi momci u Hrvatskoj su bjezali iz\ drzave da ih ne uhvati poziv.
Oni sretnici koji su prebjegli u Srbiju, a bili mobilizirani hvatanjem po kucama i skolama, nisu se mogli izvuci.
A to, sta ko vjeruje i slusa, sve je to sistem uredio...onaj koji je srusio diktatora Milosevica.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.