Da li su fensi cure ipak u prednosti?

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene ako vam neka npr. fensi cura zeli preoteti decka, da li bi mogle pobediti nju u tome, nekim svojim umecima lukavstvima ili ne, jer fensi cure cesto nemaju bas neki mozak?

Da li te fensi cure u svakom pogledu svojim izgledom mogu "nadjacati" obicne normalne cure, i uvek im preoteti decka, kad god to pozele?
 
Zene ako vam neka npr. fensi cura zeli preoteti decka, da li bi mogle pobediti nju u tome, nekim svojim umecima lukavstvima ili ne, jer fensi cure cesto nemaju bas neki mozak?

Da li te fensi cure u svakom pogledu svojim izgledom mogu "nadjacati" obicne normalne cure, i uvek im preoteti decka, kad god to pozele?

Ne .Kapiram da najbolje prolaze one ''prosechne'',kulturne,fine devojke(shatro).A ispod Mire djavoli vire.:-D
Zavisi od tipa,nikad ne bih ni zelela da nekoj fenserki skinem nekog nabildovanog tipa seljaka.
 
Zene ako vam neka npr. fensi cura zeli preoteti decka, da li bi mogle pobediti nju u tome, nekim svojim umecima lukavstvima ili ne, jer fensi cure cesto nemaju bas neki mozak?

Da li te fensi cure u svakom pogledu svojim izgledom mogu "nadjacati" obicne normalne cure, i uvek im preoteti decka, kad god to pozele?

Garanovano...

Nema tipa koji bi odoleo tome! :lol: :twisted::lol:
 
E ovo je stvarno dobra tema, i uopshte nije neozbiljna (barem po mom mishljenju).

Poshto sam proshla kroz oba (grubo gledano ) fazona u zivotu, shvatila sam sledece, i iz tog razloga smatram da je podela na "fensi" i "ne fensi" devojke ili tipove, zaista podela za srednjoshkolce i klince (unapred izvinjenje sinnketu, jer nemam nameru da ga uvredim...ovo je samo moje mishljenje)...Ima jako puno ljudi koji i u nekim poodmaklim godinama gledaju "fazone", i slichne stvari ali mislim da se koren cele prichhe zasniva na nekim drugim stvarima.

Smatram da se po spoljashnosti choveka ne moze videti u kom je "fazonu", sem ako on to ne zeli zaista da istakne i ako nema oformljenu lichnost. S obzirom da nam se u pubertetu lichnost formira kao i ukus, prolazimo kroz raznorazne faze. S godinama ukus se istanchava, i nalazimo sebe (u najvecem broju sluchajeva, ali naravno uvek postoje izuzeci)

Tad prestaje da bude bitno isticanje onoga shto volimo (npr, kod likova koji slushaju rok, ne moraju pod obavezno da nose martinke i rokerke, kod riba koje slushaju pop, turbo ili neku smireniju muziku, ne mora pod obavezno da vazi da ce takva devojka biti obuchena u shljokice...itd...).
Nazalost teorija i praksa se ne poklapaju, tako da jako chesto nailazimo upravo na takve stvari, i kod ljudi koji bi trebali za svoje godine da prevazidju takve (po mom mishljenju) gluposti.
Jer oformljenoj lichnosti, nije potrebna etiketa na chelu da bi svako video ko je ona i shta voli.
Poci cu od sebe, jer sam nekako bash iz tog razloga vremenom gradila svoj spoljashnji stil (koji neko povrshno gledano moze npr. vrlo pogreshno da protumachi) na osnovu stvari koje mi se svidjaju. Npr. slusham rock, sviram gitaru...itd..., i faktichki po tom pitanju spadam u jednu grupu (kako ih najchesce delimo). S druge strane imam dugu plavu kosu, oblachim se vrlo uobichajeno, ne nosim odavno martinke, rokerku ili bilo shta shto bi choveku ostavilo utisak da volim stvari koje volim, tako da sa te strane neko moze sasvim lepo da me okarakterishe kao "fensi" ribu.

Verujem da ima josh dosta devojaka i tipova koji spadaju u ovu moju grupu, jer im "na chelu" ne stoji etiketa...I to je neshto shto mislim da bi svaki chovek trebao da ceni.

Poshto takodje mogu da sudim o oba "fazona" jer sam spolja gledano u oba i bila, jeste samo i iskljuchivo jedna stvar, a to je sredjenost zivota. Buntovnici (bilo kojih godina) su ljudi kojima zivot i nije bash najsredjeniji, koji zive od danas do sutra, i koji ga ne shvataju previshe ozbiljno. Dajem sebi pravo da sudim, jer sam i sama bila jedan od njih. "Fensi" likovi su obichno likovi kojima je zivot sredjeniji, i koji su vishe sa obe noge na zemlji.

I onda dolazimo do pitanja, da li su fensi devojke u prednosti. S te strane gledano, logichno bi i bilo da jesu. Jer svako od nas tezi boljem. Uvek cemo pre teziti da budemo sa osobom koja je sredjena...i po mom mishljenjuto uopshte nije neshto za osudu. Pre bi mi bilo za osudu lepljenje etiketa, na osnovu povrshnih zakljuchaka kod upoznavanja neke osobe.


Napisah sastav, nadam se da nece biti preterano dosadno za chitanje. :)
 
Pa nekako mi dosadno, da uchestvujem na temi koja je povrshna...Jbq...:)
A vecina tema zaista mzoe dase produbi, i ako me zaintrigira neka, uvek cu dati ovakav i slichan odgovor.

Ja sam skapirao da je pitanje u vezi fensi izgleda, a ne u vezi odrastanja, sta ko ima u glavi, muzike...
Znam npr devojke, zapravo udate zene od 30ak godina koje se fensi oblace, jer vole da skrecu paznju na sebe. Kazu, godi im kad ih svi primecuju. Nisu bitni razlozi. O izgledu je rec.
Uvek je fensi atraktivnija od nefensi. Naravno ako nije preruzna!
 
Ja sam skapirao da je pitanje u vezi fensi izgleda, a ne u vezi odrastanja, sta ko ima u glavi, muzike...
Znam npr devojke, zapravo udate zene od 30ak godina koje se fensi oblace, jer vole da skrecu paznju na sebe. Kazu, godi im kad ih svi primecuju. Nisu bitni razlozi. O izgledu je rec.
Uvek je fensi atraktivnija od nefensi. Naravno ako nije preruzna!

Pa i ne slazem se sa tobom. Zato shto nam je svima izgled (narochito devojkama) sredstvo kojim se izmedju ostalog predstavljamo nekome, i sredstvo pomocu oga chesto mozemo upasti u centar paznje.
A u centar paznje upadamo zaista na raznorazne nachine, i u suknjicama i shtiklicama, abogami i ako imamo rozu kosu npr....:lol:
Teorijski bi trebalo da bude tako da ruznije, ili manje zgodne devojke istichu sebe kroz neki buntovnichki izgled, a lepshe kroz da kazem "fensi" i sredjeniji izgled. Ali u praksi uopshte nije tako.
I onda se svodimo na jednu stvar, a to je da iz onoga shto nosimo unutra, proizilazi ono shto drugi vide spolja.
 
Ja sam skapirao da je pitanje u vezi fensi izgleda, a ne u vezi odrastanja, sta ko ima u glavi, muzike...
Znam npr devojke, zapravo udate zene od 30ak godina koje se fensi oblace, jer vole da skrecu paznju na sebe. Kazu, godi im kad ih svi primecuju. Nisu bitni razlozi. O izgledu je rec.
Uvek je fensi atraktivnija od nefensi. Naravno ako nije preruzna!
pa sad da li jeste ili nije je diskutabilno i veoma podlozno ukusu posmatraca...
neko taj izgled voli,a neko ga ne podnosi...tako da tesko da se moze doneti takav zakljucak :neutral:
 
pa sad da li jeste ili nije je diskutabilno i veoma podlozno ukusu posmatraca...
neko taj izgled voli,a neko ga ne podnosi...tako da tesko da se moze doneti takav zakljucak :neutral:

Da, naravno, ja govorim svoje misljenje, ali mislim da je to i misljenje vecine.
Ne znam zasto neko fensi oblacenje ne bi podnosio?
Mozda neko konzervativan, kome je to prostacki i vulgarno, ali takvi su bez sumnje u manjini!
 
Da, naravno, ja govorim svoje misljenje, ali mislim da je to i misljenje vecine.
Ne znam zasto neko fensi oblacenje ne bi podnosio?
Mozda neko konzervativan, kome je to prostacki i vulgarno, ali takvi su bez sumnje u manjini!
mislim da to nema veze sa konzervativnoscu nego sa ukusom i nicim vise.
ja ih znam poprilicno koji ne vole takvo oblacenje...sto mladjih sto starijih...i daleko od toga da su konzervativni...no nebitno..
 
Jao šta vam je fensi. Ono, kontam sponzoruša stil ili tako nešto, ne stvarno ne kapiram... organski ne podnosim roze odeću (mogla sam da je svarim dok jedne godine nije svaka devojka na sebi u datom momentu imala bar jedan roze detalj) kao i bebi plavu, a najviše na svetu mrzim da vidim kada se mlade mame oblače kao njihova deca, naročito ako znam da ranije nisu.....

Pa, što veli Bosna i Hercegovina :mrgreen: ne slušam metal, ili preterano darkerska sranja, mislim podnosim ga bolje od naročite mase muzike ali se nešto ne udubljujem...

E sad, fenserke bolje prolaze jer je naročita većina tipova orijentisana prema rozle majicama. Ne znam zašto je to tako, ali nekako jeste :?
Ali, sa pozitivne strane, mene prvu ne zanimaju šabani. Niti dečaci koji smatraju da je plava kosa odraz nežnosti. Niti oni što misle da je voleti crnokose devojke patriotski jer smo svi pomalo Turci.

Jedino se sa B&H ne bih složila oko zaključka. Ako su baš "fensi devojke one sa sređenijim životom (i mislima?!)", to ih ne čini interesantnijim, možda čak naprotiv.....
 

Back
Top