Da li su Dr. Jovani Stojkovic izbrisali profil na fejsu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

izuzetan

Aktivan član
Poruka
1.455
da li neko zan da li su dr Jovani Stojkovic izbrisali profil??? Pitam jer sam do juce cinimise bio prijatelj ali danas je nema medju prijateljima. Sumnjam da su joj izbriali profil jer znam da me ona nijne izbrisala iz prijatelja jer kad te neko izbrise iz prijatelja onda ti i dalje stoji njegovo ime i prezime i uniseks slika. Znaci nema fotografije samo ime nickname i onda kad kliknes na ime prikazeti poruku neku i ne mozes da odes na profil.

ukucao sam na pretragu na fejsu i izbacuje neki njen drugi profil a ovaj nema nigde. Takodje kad se ulogujem preko proksija isto nema.

mada odavno sam sumnjao da je to lazan profil bio a sad kad vratim film pre dba dana sam procitao nesto na tom profilu i prosto nisam verovao da tako nesto moze da napise Jovana i. I onda sam na toj objavi napisao pitanje Jovani da li jos neko pise na njenom profilu posto sumnjam da je to ona napisala. I izbacili su me iz prijatelja stim da opet mi je sumnjivo zasto nema ime i prezime u prijateljima, jer mora da bude pa tek ja kad izbrisem nju iz prijatelja e onda se definitivno gubi svaki trag
 
Poslednja izmena:
Jovana se vakcinisala, sad je prešla na tamnu stranu. :lol:

143738182_10158639824850660_8822962498861102587_o.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top