Da li su devojke koje imaju tetovažu željne seksa više nego devojke koje nemaju tetovažu?

Hm
Ne znam :)
Tatu majstor kod kojeg idem kaže da su mu sada 80% klijenata žene..
doduše on je majstor za fine art
Danas je to popularno, pa ne znam koliko ti stoji teza
pa kad neka zena oce da izgleda moderno, to jest popularno, to cini radi toga da privuce paznju, svakako, muskarca................a uz to ide i............
 
IMG_20221104_153700.jpg
 
Dugo razmišljam na ovu temu i zaključio sam da većina devojaka koje imaju neku tetovažu nije bitno kakva je tetovaža u pitanju da su više željne seksa nego devojke koje nisu tetovirane i da se lakše i brže upuštaju u seksualne odnose. Tetovaža takvim devojkama skoro dođe kao poziv na seks.

Zanima me šta vi mislite o tome?
Izbegavam stripirane i diskriminišem.
Pre kressa je pitam da li je izbodena.
 
Tetovaze su samo ukrasavanje tela. Mozda govore o tome da ta osoba zeli da dodatno vizuelno unapredi svoje telo, ili da ga proslavi kao hram, ili da sakrije neki oziljak, ili je to bila samo tinejdz avantura.
Seksa zeljne osobe nije tesko prepoznati i ne mislim da tetovaza utice na to.
Ne previše, mada tetovaže umeju da otkriju sa kim se to želi. Treba samo imati oko za to, zar ne?
 
Dugo razmišljam na ovu temu i zaključio sam da većina devojaka koje imaju neku tetovažu nije bitno kakva je tetovaža u pitanju da su više željne seksa nego devojke koje nisu tetovirane i da se lakše i brže upuštaju u seksualne odnose. Tetovaža takvim devojkama skoro dođe kao poziv na seks.

Zanima me šta vi mislite o tome?
Evo mog mišljenja. Sama imam tetovažu, relativno sam mlada (student), poželjna i do sada sam imala veze ali ne i intimne odnose. Tako da u okviru tvog zaključka, ja bih bila izuzetak od pravila kao i mnoge devojke, potpisujem. Danas tetovaže nisu bauk niti nešto što može govoriti o moralu osobe jer se rade iz različitih pobuda (trend, bunt, estetika, dosada...). Znam dosta što nevinih što mirnih i povučenih devojaka koje nisu lake a "obeležene su". Tvoje mišljenje je većinski zastupljeno kod nas i bila sam svesna potencijalnih etiketa koje dobija devojka sa tetovažom. Tako da nije svaka istetovirana devojka laka i svaki istetovirani muškarac grubijan. 🤓
 
Evo mog mišljenja. Sama imam tetovažu, relativno sam mlada (student), poželjna i do sada sam imala veze ali ne i intimne odnose. Tako da u okviru tvog zaključka, ja bih bila izuzetak od pravila kao i mnoge devojke, potpisujem. Danas tetovaže nisu bauk niti nešto što može govoriti o moralu osobe jer se rade iz različitih pobuda (trend, bunt, estetika, dosada...). Znam dosta što nevinih što mirnih i povučenih devojaka koje nisu lake a "obeležene su". Tvoje mišljenje je većinski zastupljeno kod nas i bila sam svesna potencijalnih etiketa koje dobija devojka sa tetovažom. Tako da nije svaka istetovirana devojka laka i svaki istetovirani muškarac grubijan. 🤓
thats-an-ad-thats-an-ad-jimmy.gif
 

Back
Top