Da li su devojke koje imaju tetovažu željne seksa više nego devojke koje nemaju tetovažu?

Dugo razmišljam na ovu temu i zaključio sam da većina devojaka koje imaju neku tetovažu nije bitno kakva je tetovaža u pitanju da su više željne seksa nego devojke koje nisu tetovirane i da se lakše i brže upuštaju u seksualne odnose. Tetovaža takvim devojkama skoro dođe kao poziv na seks.

Zanima me šta vi mislite o tome?
Ja mislim da ti poznaješ izbliza i intimno malo devojaka.
 
Zašto bi tetovaže morale da se međusobno slažu? Ni čovek se sam sa sobom često ne slaže ;)
Ja imam 2 cveta, maslačak sa pticama, sliku kolibice sa drvetom, srce iza vrata, i jos jedno otvoreno srce na ruci.
planiram moju crnu macku crnku i jos neko cvece na ramenu, a i violinski kljuc mislim kod guze? hehe
Ne treba drugi da traže smisao tuđih tetovaža, osim ako neko ne želi da ispriča svoje priče...
 
Poslednja izmena:
Ne moraju naravno.
Tetovaža Džokera mi je onako, klinačka.
Lično mišljenje. Uostalom, kao svaka umetnost podložna kritici.
Znaš, možda je taj Džoker nešto bitno za njega, možda se identifikuje sa njim u nekom svog segmentu života. Sam si dobro rekao, iako ironično hehe, da se možda ta dva i slažu :).
 
Pa posto je moja koza u pitanju mogu samo neku mirisnu lepu na bazi bilja kremu, kupku i mekan.makan makan frotir da tapkam.
E podseti me juče na masažu na kojoj sam bila mmmmmmmmmmmmm
da ti kažem, jeste bila terapeutska jer imam negde bolove, ali me je rašrafila celu ! :) i stavljala te neke kremice, još uvek sebi mirišem
 

Back
Top