Da li su devojke koje imaju tetovažu željne seksa više nego devojke koje nemaju tetovažu?

Evo mog mišljenja. Sama imam tetovažu, relativno sam mlada (student), poželjna i do sada sam imala veze ali ne i intimne odnose. Tako da u okviru tvog zaključka, ja bih bila izuzetak od pravila kao i mnoge devojke, potpisujem. Danas tetovaže nisu bauk niti nešto što može govoriti o moralu osobe jer se rade iz različitih pobuda (trend, bunt, estetika, dosada...). Znam dosta što nevinih što mirnih i povučenih devojaka koje nisu lake a "obeležene su". Tvoje mišljenje je većinski zastupljeno kod nas i bila sam svesna potencijalnih etiketa koje dobija devojka sa tetovažom. Tako da nije svaka istetovirana devojka laka i svaki istetovirani muškarac grubijan. 🤓
Ja sam rekao da je to generalno, a ne da je svaka.
 
Evo mog mišljenja. Sama imam tetovažu, relativno sam mlada (student), poželjna i do sada sam imala veze ali ne i intimne odnose. Tako da u okviru tvog zaključka, ja bih bila izuzetak od pravila kao i mnoge devojke, potpisujem. Danas tetovaže nisu bauk niti nešto što može govoriti o moralu osobe jer se rade iz različitih pobuda (trend, bunt, estetika, dosada...). Znam dosta što nevinih što mirnih i povučenih devojaka koje nisu lake a "obeležene su". Tvoje mišljenje je većinski zastupljeno kod nas i bila sam svesna potencijalnih etiketa koje dobija devojka sa tetovažom. Tako da nije svaka istetovirana devojka laka i svaki istetovirani muškarac grubijan. 🤓
Nije uopšte, a ima i raznih tetovaža. ;)
 
Nema to nikakve veze.Bar u neko moje vreme kad tetovaže nisu ni bile toliko popularne među ženskim delom sveta, niti je bilo kod nas puno pravih tattoo majstora, ako izuzmemo one amatere sa improvizovanim mašinicama.Neki muškarci su i bili tetovirani, što iz vojske, što ovako privatno, ali devojke baš i nisu.Bar ja tada nisam upoznao niti bio ni sa jednom koja ima bilo kakvu tetovažu.Sad su neka druga vremena i drugi standardi i običaji, ali to je već za neke mlađe generacije.
 

Back
Top