Da li su devojke koje imaju tetovažu željne seksa više nego devojke koje nemaju tetovažu?

Darth Vader

Buduća legenda
Poruka
30.556
Dugo razmišljam na ovu temu i zaključio sam da većina devojaka koje imaju neku tetovažu nije bitno kakva je tetovaža u pitanju da su više željne seksa nego devojke koje nisu tetovirane i da se lakše i brže upuštaju u seksualne odnose. Tetovaža takvim devojkama skoro dođe kao poziv na seks.

Zanima me šta vi mislite o tome?
Ja mislim da ti poznaješ izbliza i intimno malo devojaka.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.572
Zašto bi tetovaže morale da se međusobno slažu? Ni čovek se sam sa sobom često ne slaže ;)
Ja imam 2 cveta, maslačak sa pticama, sliku kolibice sa drvetom, srce iza vrata, i jos jedno otvoreno srce na ruci.
planiram moju crnu macku crnku i jos neko cvece na ramenu, a i violinski kljuc mislim kod guze? hehe
Ne treba drugi da traže smisao tuđih tetovaža, osim ako neko ne želi da ispriča svoje priče...

Poslednja izmena:

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.572
Ne moraju naravno.
Tetovaža Džokera mi je onako, klinačka.
Lično mišljenje. Uostalom, kao svaka umetnost podložna kritici.
Znaš, možda je taj Džoker nešto bitno za njega, možda se identifikuje sa njim u nekom svog segmentu života. Sam si dobro rekao, iako ironično hehe, da se možda ta dva i slažu :).

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.572
Pa posto je moja koza u pitanju mogu samo neku mirisnu lepu na bazi bilja kremu, kupku i mekan.makan makan frotir da tapkam.
E podseti me juče na masažu na kojoj sam bila mmmmmmmmmmmmm
da ti kažem, jeste bila terapeutska jer imam negde bolove, ali me je rašrafila celu ! :) i stavljala te neke kremice, još uvek sebi mirišem

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.