Da li su devojke koje imaju tetovažu željne seksa više nego devojke koje nemaju tetovažu?

Doctor Master

Domaćin
Banovan
Poruka
4.773
Dugo razmišljam na ovu temu i zaključio sam da većina devojaka koje imaju neku tetovažu nije bitno kakva je tetovaža u pitanju da su više željne seksa nego devojke koje nisu tetovirane i da se lakše i brže upuštaju u seksualne odnose. Tetovaža takvim devojkama skoro dođe kao poziv na seks.

Zanima me šta vi mislite o tome?

Poslednja izmena od moderatora:

Lilac

Zainteresovan član
Poruka
499
Dugo razmišljam na ovu temu i zaključio sam da većina devojaka koje imaju neku tetovažu nije bitno kakva je totovaža u pitanju da su više željne seksa nego devojke koje nisu tetovirane i da se lakše i brže upuštaju u seksualne odnose. Tetovaža takvim devojkama skoro dođe kao poziv na seks.

Da li ovo isto vazi i za muskarce?

Baba_Beba

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.233
Pa ako oče seks onda če da iđže za muškarcima a ne po salonima za tetovažu ne razumem toje ko da neko kaže da ovi šta piju vodu oče da jedu ako oče da jedu jestiče oci šta oče tetovažu će dase tetoviraju a oni šta oče seks će da se seksaju moj Zoran ima samo jednu tetovažu i to onu iz Jugoslavenske Narodne Armije

Poruka
20.093
Dugo razmišljam na ovu temu i zaključio sam da većina devojaka koje imaju neku tetovažu nije bitno kakva je totovaža u pitanju da su više željne seksa nego devojke koje nisu tetovirane i da se lakše i brže upuštaju u seksualne odnose. Tetovaža takvim devojkama skoro dođe kao poziv na seks.

Da sam kojim slučajem tetovirana-tužila bih te za ovo što si izjavio. Ja, bez uvrede, dugo ne pročitah veću budalaštinu.

Miris Pokošene Trave

Elita
Moderator
Poruka
23.194
Pa ako oče seks onda če da iđže za muškarcima a ne po salonima za tetovažu ne razumem toje ko da neko kaže da ovi šta piju vodu oče da jedu ako oče da jedu jestiče oci šta oče tetovažu će dase tetoviraju a oni šta oče seks će da se seksaju moj Zoran ima samo jednu tetovažu i to onu iz Jugoslavenske Narodne Armije

jel u srcu ono JNA?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.