Da li su crvene hulahopke seksi

Najgore helanke ikada. Ceo stil mi je iritantan da boli. Ako bi neko hteo da me muci da priznam Sve! Pusti ovaj spot. Ima cak i pegla koja pegla travu i stop motion usisivac koji ide okolo. A ona u helnkama gazi jaja (na sta li to asocira) a muzika ono malo tehno malo dzezi, napravi alisa u zemlji cuda facu i ponavljaj ajv noudist ju round dok skripi ova truba ko iz beni hila

1703068981747.png

Najgore helanke ikada. Ceo stil mi je iritantan da boli. Ako bi neko hteo da me muci da priznam Sve! Pusti ovaj spot. Ima cak i pegla koja pegla travu i stop motion usisivac koji ide okolo. A ona u helnkama gazi jaja (na sta li to asocira) a muzika ono malo tehno malo dzezi, napravi alisa u zemlji cuda facu i ponavljaj ajv noudist ju round dok skripi ova truba ko iz beni hila
Спот ми је комплетно иритантан, али она и текст су ми веома секси.

Vidim naslov u Ženi

Crvene hulahopke su NAJPOŽELJNIJI TREND ZIME​

pa slika

Pogledajte prilog 1467054

Pitam se - zašto u ženskom časopisu promovišu da žene izgledaju kao da su iz crvenog distrikta, a onda se bune kad ih muškarci tako tretiraju?

Znaci ti tretiras zenu na osnovu onoga kako se obukla?

Okej.

Onda nemoj da se bunis kada tebe ljudi tretiraju na osnovu toga kako pises.
Recimo, kada ti neko kaze da si SNS bot, ili zenomrzac ili primitivac, nije on kriv sto ti to kaze, nego ti sto pises tako pa izazivas to u ljudima.

Back