DA LI SU BUDUCNOST SRBIJE VELJA, KARIC, I TOMA?

DA LI JE BUDUCNOST SRBIJE TOMA, KARIC,VELJA

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Сасвим могуће али од ових тренутних гори не би био.

Možda i ne bi bio gori, bio bi isti.Šta treba da ih pustimo da i oni izdr..ju svoje da bi bilo i slepima očigledno da su nesposobni ,nije to baš tako teško shvatiti.
Meni se čini da je bilo dosta sa eksperimentisanjem, Srbija je pala na dno.Red bi bio da polako ustajemo, zar ne?Ili vam još nije dosta?
 
Možda i ne bi bio gori, bio bi isti.Šta treba da ih pustimo da i oni izdr..ju svoje da bi bilo i slepima očigledno da su nesposobni ,nije to baš tako teško shvatiti.
Meni se čini da je bilo dosta sa eksperimentisanjem, Srbija je pala na dno.Red bi bio da polako ustajemo, zar ne?Ili vam još nije dosta?

све то стоји, зато ја и бојкотујем све изборе, али никад се не зна ко и када може да пријатно изненади.
Тома дефинитивно не личи на некога ко је у стању да направи изненађење али никада се не зна......
 
Самим кандидовањем на изборима и префиксом партија, постали су политичари.
То су чињенице.

Prefiks je POKRET. Antipolitičarski POKRET Srbije.
Ali, to i nije bitno.

Kada ne bismo išli putem izbora, morali bismo drugačije.
Ni to nije nemoguće.

POSTOJI I ALTERNATIVNI NAČIN.
A nije u pitanju oružani ustanak, nego potpuno legitimna neoružana akcija.
Na vreme ćete biti obavešteni i o tom načinu.

Političar se ne biva samim učešćem u političkom životu, nego načinom i motivom za to učešće.

Pročitaj ovo dole, ako hoćeš, pa onda donosi zaključke ili ostani pri svome bez obzira na činjenice. Ni to nije zabranjeno.

http://ustanak.rs/ko_su_politicari.html
 
@ Dobrostojeci
@ Zoroastar

Бити демагог, лагати или говорити истину, водити рачуна о % гласова или народном интересу...

По мом мишљењу, праг толеранције на неког ко није на власти и оног ко власт јесте мора бити различит. Политичар по дифолту мора помало и понекад да лаже али...мислим да по принципима парламентаризма, онај ко на власти није има право да се послужи макијевелизмом донекле, за разлику од оног на власти. Када власт заузме мора да ради у интересу грађана, и то не само оних који су их бирали + да батали демагогију.

Не знам да ли се слажете са мном...
 
Imali nekog od vas sa mitinga, ili ga je gledao onako, da cujemo o sastavu ljudi na mitigu...Vracarac ti???
Поред мене је махом био млађи свијет (до 40 год), мало више жена него мушкараца...што се тиче оних који су носили страначке заставе и били у страначким колонома по граду, изненадило ме је када сам видио колико Покрет Социјалиста има активиста...мислим да је буквално 100 % њиховог чланства дошло.
 
Поред мене је махом био млађи свијет (до 40 год), мало више жена него мушкараца...што се тиче оних који су носили страначке заставе и били у страначким колонома по граду, изненадило ме је када сам видио колико Покрет Социјалиста има активиста...мислим да је буквално 100 % њиховог чланства дошло.

Vulinovi Shomi jel???Sta zagovaraju komunizam, sta li ???
 
Vulinovi Shomi jel???Sta zagovaraju komunizam, sta li ???

-Покрет социјалиста се обавезује да као новоформирану партију левице ради на сажимању вишедеценијског искуства левице у нашем и светском простору и програмско сублимирање оних вредности и концепата који су нашли своју историјску потврду.

-Покрет социјалиста се програмски одређује као времену дорасла, демократска, антифашистичка И антиглобалистичка партија левице.
http://www.pokretsocijalista.org/index.php?option=com_content&view=article&id=65&Itemid=110

КОМУЊАРЕ, КОМУЊАРЕ, ИДИТЕ ИЗ СРБИЈЕ!!!!
ЈЕ*О ИХ ТИТО ЋОПАВИ ХРВАТ!
 
Vulinovi Shomi jel???Sta zagovaraju komunizam, sta li ???
У ствари економски социјализам комбинован са вишестраначјем...дакле, нека странка лијевог центра...да, Вулинови.
Ја сам лично на десном центру али и у садашњој влади постоје странке лијевог центра попут ДС, СДП, ЛСВ или класичне љевице типа СПС или ултраљевичара типа ПУПС, ЈС. Цјеним да Вулин ако није бољи, бар није лошији од побројаних.
 
-Покрет социјалиста се обавезује да као новоформирану партију левице ради на сажимању вишедеценијског искуства левице у нашем и светском простору и програмско сублимирање оних вредности и концепата који су нашли своју историјску потврду.

-Покрет социјалиста се програмски одређује као времену дорасла, демократска, антифашистичка И антиглобалистичка партија левице.
http://www.pokretsocijalista.org/index.php?option=com_content&view=article&id=65&Itemid=110

КОМУЊАРЕ, КОМУЊАРЕ, ИДИТЕ ИЗ СРБИЈЕ!!!!
ЈЕ*О ИХ ТИТО ЋОПАВИ ХРВАТ!
Покрет Социјалиста је исто онолико комунистичка колико и СПС, ЛСВ. Е сад, не знам да ли СПС и ЛСВ сматраш комунистима.
 

Back
Top