Da li stvarno verujete politicarima na sledecim izborima?

MBenz

Obećava
Poruka
100
Zelim da mi svi iskreno odgovore na sledeca pitanja: Da li verujete jos uvek verujete u prazna obecanja politicara ili je ta neka naklonost cista posledica dosadnog i neispunjenog zivota? Kakve promene ocekujete od nove vlasti? I kojim putem treba da se krece Srbija (RUSIJA ILI EU) ?

Imam osecaj da mi Srbi ne shvatamo da su obecanja nasih ,,spasilaca'' tj. politicara samo prazne price koje trebaju da zavaraju namucenu masu koja od muke veruje da ce se obecanja stvarno ispuniti.Ljudi otvorite oci,ukljucite razum i shvatite da mi u ovom trenutku treba da izaberemo coveka koji ce najmanje da krade.Sto znaci da smo mi u situaciji da od zla na najsoj politickoj sceni trebamo da izaberemo manje zlo.Ne zaboravite da uvek moze gore i da ce biti gore,ako opet budemo verovali u lazne price o Velikoj Srbiji i Evropskoj Srbiji.

Moje subjektivno misljenje:

Srbija u ovakvoj situaciji treba da bira da li ce u tabor sa Rusima ili sa EU zemljama,NE! Niko nece da nas sacuva ili da nam pomogne da bolje zivimo,kao sto mi mozemo sebe da sacuvamo i sebi da ucinimo zivot lepsim,samo je potreban trud i volja da se ka tome napreduje. Jer sada svaka zemlja zeli da njihov narod zivi jos bolje i jos lepse i nikog nije briga za nasu Srbiju,jedino ako se Srbija okrene svojim gradjanima i da njima udovoljava,a ne nekim evropskim funkcionerima koji zele da nam nametnu svoje zakone koji njima odgovaraju,nama ce sigurno biti bolje. Ne zelim da kazem da mi trebamo da zivimo izolovano od ostatka sveta,ne ja zelim da kazem bas suprotno.Mi treba da saradjujemo sa svima ,ali i da sacuvamo autoritet u svojoj zemlji,tako sto ce stranci morati da se prilagodjavaju nasim zakonima i nasem nacinu zivota.To bi tebao da uradi nas buduci predsednik,da vrati Srbiji vlast u Srbiju.
 
MBenz:
Da li stvarno verujete politicarima na sledecim izborima?

Antagonizam.

MBenz:
Moje subjektivno misljenje:

Pleonazam.

MBenz:
Srbija u ovakvoj situaciji treba da bira da li ce u tabor sa Rusima ili sa EU zemljama,NE! Niko nece da nas sacuva ili da nam pomogne da bolje zivimo,kao sto mi mozemo sebe da sacuvamo i sebi da ucinimo zivot lepsim,samo je potreban trud i volja da se ka tome napreduje. Jer sada svaka zemlja zeli da njihov narod zivi jos bolje i jos lepse i nikog nije briga za nasu Srbiju,jedino ako se Srbija okrene svojim gradjanima i da njima udovoljava,a ne nekim evropskim funkcionerima koji zele da nam nametnu svoje zakone koji njima odgovaraju,nama ce sigurno biti bolje. Ne zelim da kazem da mi trebamo da zivimo izolovano od ostatka sveta,ne ja zelim da kazem bas suprotno.Mi treba da saradjujemo sa svima ,ali i da sacuvamo autoritet u svojoj zemlji,tako sto ce stranci morati da se prilagodjavaju nasim zakonima i nasem nacinu zivota.To bi tebao da uradi nas buduci predsednik,da vrati Srbiji vlast u Srbiju.

Pleonazam.

_nobody_
 

Back
Top