Da li strahujete da..

Neprilagođena

Leptirica
Banovan
Poruka
92.604
Recimo, imate devojku i sad ona je zagrejana za malo agresivniji bdsm, ostanu joj modrice i to.. Sta ako njoj u nekom trenutku nesto pukne u glavi i prijavi vas za nasilje? Realno, vi joj jeste naneli te povrede uz njenu saglasnost, ali policija vam nece verovati.

Plasite li se bdsm performansa znajuci da postoji realna sansa da vas prijavi? Poyy.
Zavisi od njene face ..Na mojoj bi se videlo da nisam normalna.

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.814
Recimo, bio lik ozenio neku zenu koja se cinila normalnom skroz, medjutim u pitanju je patoloski lazov. I sad u jednom momentu ona zove policiju i prijavi da je on nju silovao (lol) i covek ode 10 godine da robija dok nisu kasnije otkrili da je covek nevin.

Potrebno je imati tu dozu opreza jer uvek postoji ono "Sta ako" .

Belgradeboy

Iskusan
Moderator
Poruka
6.361
Recimo, imate devojku i sad ona je zagrejana za malo agresivniji bdsm, ostanu joj modrice i to.. Sta ako njoj u nekom trenutku nesto pukne u glavi i prijavi vas za nasilje? Realno, vi joj jeste naneli te povrede uz njenu saglasnost, ali policija vam nece verovati.

Plasite li se bdsm performansa znajuci da postoji realna sansa da vas prijavi? Poyy.
Svašta je moguće. Nikad ne reci bdsm. 😂

srebrna kraljica

sexendragsenrokenrol
Poruka
6.083
'bon.dage and discipline, dominance and submission, sadism and masochism
Drži se boldovanog tu nema modrica samo čista napaljivost

Ono da je celu vežeš kanapima da joj krv stane voc d point to nikog normalnog ne može naloži, šta i da radiš s njom tako unesrećenom :lol:

u SM-u je već povređivanje .. jeste da se dogovori reč koja će označava stop ali što da rizikuješ..

Stežeš joj vrat ono u granicama normale, dovoljno za napaljivost a nedovoljno za vidljive podlive ionako nije fazon da je zadaviš jelte :mrgreen:
Vežeš joj ruke i/ili noge takođe ništa krvnički već čisto zbog submissive tripa
Povez preko očiju... i voila, let d gejm bigin.. sasvim dovoljno

georgejune

Starosedelac
Poruka
178.992

Nea veze kad izadjes iz mardelja overis je

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.814
Drži se boldovanog tu nema modrica samo čista napaljivost

Ono da je celu vežeš kanapima da joj krv stane voc d point to nikog normalnog ne može naloži, šta i da radiš s njom tako unesrećenom :lol:

u SM-u je već povređivanje .. jeste da se dogovori reč koja će označava stop ali što da rizikuješ..

Stežeš joj vrat ono u granicama normale, dovoljno za napaljivost a nedovoljno za vidljive podlive ionako nije fazon da je zadaviš jelte :mrgreen:
Vežeš joj ruke i/ili noge takođe ništa krvnički već čisto zbog submissive tripa
Povez preko očiju... i voila, let d gejm bigin.. sasvim dovoljno
Ma, ja volim blagu varijantu, nikakvo samaranje. Ta njena podredjenost mene uzbudjuje. Nikakvo gusenje. Moze i vezivanje, of course.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
36.452
Mislim da je u takvom odnosu kljucno poverenje. To je ipak drugaciji seks od klasicnog na koji smo mnogi navikli. Ako se taj par odlucio na jedan takav odnos, prepoznao, mislim da bilo ko od njih ne bi izigrao to poverenje.

@MrNapokon da li sam ga ubola, sta ti mislis?
Naravno da jeste, mada bdsm nije o ostavljanju modrica. Ja bih to izbegavao, ne zbog poverenja, nego zbog posledica.
Nije poenta stvarno nekoga povrediti. Ljudi ga pogresno shvataju, da je bdsm nuzno da nekoga prebijes. Jbg srpski mentalitet. Kao uzmi bich, "bichuj me" , ovaj uzme motku.

Poruka
15.061

Vise me strah da bude obrnuto, recimo da ona mene veze pa me pikne uzarenom pletecom iglom u guz*icu.

milicica&decko

Primećen član
Poruka
920

Pa mmislim da ta realnašansa i dofatno uzbuđuje neke ljude.
A mislim da je bdsm ipak veština da se ne ostave tragovi...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.