Da li ste žena/muškarac svojih godina?

Darth Vader

Elita
Poruka
21.321
Pitanje se odnosi na to da li izgledate i ponašate se u skladu sa svojim godinama. Više mislim na ponašanje i stavove,mada i izgled donekle ima veze sa tim,uz svu ogradu da nema definicije šta je tačno primereno kojim godinama,ali da gledamo većinu,tj. ono što je većinski primereno odredjenom dobu.
Vau,apsolutno NEEEEE. :D
Poruka je automatski spojena:

Rođena sam stara...
:( :( :( :( :( :( :( :( :(

Darth Vader

Elita
Poruka
21.321
Screenshot_2022-04-10-00-12-38-175_com.android.chrome.jpg

A jbt.Žeelimmm

Belgradeboy

Iskusan
Moderator
Poruka
5.992
Pitanje se odnosi na to da li izgledate i ponašate se u skladu sa svojim godinama. Više mislim na ponašanje i stavove,mada i izgled donekle ima veze sa tim,uz svu ogradu da nema definicije šta je tačno primereno kojim godinama,ali da gledamo većinu,tj. ono što je većinski primereno odredjenom dobu.
Po godinama sam zreo za neke stvari. Za neke druge stvari ne. Po izgledu bih rekao da sam mladji.

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
43.909
Ne
Ili me ne zanima ili druge ne zanima

BojaMagije

Buduća legenda
Poruka
29.453
ja izgledam kao da sam mladja 10 godina. mladalackog sam duha ono sto se vidi. to nije moje misljenje, meni su to rekli ljudi raznih generacija od on koji imaju 19-20 godina do onih od 60 i nesto.

a ja se osecam kao stara dusa.

u ogledalu ja vidim da se menjam, vidim da mi lice deluje starije u odnosu na pre 10 godina. a pre 10 godina su isto mislili da sam mladja. kad sam isla na fax pitali me u koju srednju skolu idem.

razmisljam da uramim neku svoju sliku ko dorijan grej.

a bre Milun

Elita
Poruka
23.600
Po čijim pravilima čovek treba da uskladi razmišljanje i ponašanje sa svojim godinama?
Bez obzira na godine, uskladiti duh i telo da nam je dobro u sopstvenoj koži.
to ce tesko da ti prodje.
Zna se da se noz drzi u desnu a viljuska u levu ruku..............uradi naopako pa ce vidis kako ce te gledaju.
90 posto smo robovi pravila izmisljenih za peglanje mozga a samo 10 posto smo "svoji" i to tamo di te niko ne vidi.

Duki Lu

Elita
Poruka
24.255
to ce tesko da ti prodje.
Zna se da se noz drzi u desnu a viljuska u levu ruku..............uradi naopako pa ce vidis kako ce te gledaju.
90 posto smo robovi pravila izmisljenih za peglanje mozga a samo 10 posto smo "svoji" i to tamo di te niko ne vidi.
'Čula sam' šta si rekao, uvažavam tvoje mišljenje ali ja ipak imam svoje.
I, neka me svi vide ;)

a bre Milun

Elita
Poruka
23.600
Meni je glupo da farmerke treba prstati nositi u određenim godina koje je, usput, odredio ko u stvari? Pravda za farmerke i patike i posle stote! :cool:
a ne........nece da moze. Cim dobijes unuci turaj na glavu crnu maramu, crnu haljinu i pleteni dzemper, cipele bez stiklu................i da pletes rukavice za unuci a ne da bistris politiku sa nas na ovaj forum.
E to drustvo i familija ocekuju od tebe..............u suprotnom, svi ce te pljuju, govorice, juris a bre Miluna po drustvene mreze umesto da pravis pitu za unuci.

'Čula sam' šta si rekao, uvažavam tvoje mišljenje ali ja ipak imam svoje.
I, neka me svi vide ;)
razvratnica jedna.................

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.