Da li ste zavisni od foruma

pikax

Elita
Moderator
Poruka
17.398
Bila sam zavisna i od neka dva foruma pre ovog, prosto ovaj koncept je jedino što priznajem na netu i volim. I ne smatram se bolesnom kao instagramuše tviteruše tinderuše i sa sličnih mesta koje prezirem.. Oni su baš u q.cu
Ovakva mesta imaju dušu iako ni blizu kao nekad al jbg imaju.. Ovde kad ti neko uđe pod kožu on ti ušo a ti vidi šta ćeš s tim. Zajebano lepo
Pa to je i koncept svega : da budeš zavisnik.To što si pomenula je i bolest i glupost.Forum ipak ima neki misaoni sadržaj i možeš pričati sa ljudima svakodnevno , a koji ti prijaju , a to nije moguće uživo

Danik

Autor Lošeg Života
Poruka
14.016
Šalu na stranu, kritikuju me i ljute se ljudi koji su navikli da imaju punu moju pažnju...
I jeste ružno što mi se dešava kada mi neko nešto priča.. ja uzmem telefon i pogledam obaveštenje...i onda jednostavno odlutam...i nemam pojma o čemu je uopšte pričala osoba pored mene..
Moguće zato što sam u svojoj okolini otprilike rame za plakanje, kanta za probleme, baba saveta i slično, a nikome se ne žalim...i onda dodjem kao pogodno tlo za radioaktivni otpad...
A na forumu se smejem i zezam i skoro mi se niko ni na šta ne žali...svi se smeju a meni to prija

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.