švalerisanje sa jednom osobom ili ste svako dva tri meseca u novoj kres varijanti, kombinaciji, ili kako god vi to zovete?
I šta je po vama pametnije?
1 partner koji je proveren, normalan, pouzdan i dugotrajan?
Ili 1 na svakih dva tri meseca?
A temu pokrenuh jer neko na onoj drugoj temi reče kako mu je najduža kres kombinacija nekoliko meseci.
I šta je po vama pametnije?
1 partner koji je proveren, normalan, pouzdan i dugotrajan?
Ili 1 na svakih dva tri meseca?
A temu pokrenuh jer neko na onoj drugoj temi reče kako mu je najduža kres kombinacija nekoliko meseci.




