Da li ste za višegodišnje...

suza22

Zainteresovan član
Poruka
268
švalerisanje sa jednom osobom ili ste svako dva tri meseca u novoj kres varijanti, kombinaciji, ili kako god vi to zovete?

I šta je po vama pametnije?

1 partner koji je proveren, normalan, pouzdan i dugotrajan?
Ili 1 na svakih dva tri meseca?

A temu pokrenuh jer neko na onoj drugoj temi reče kako mu je najduža kres kombinacija nekoliko meseci.
 
Ako uzmemo u obzir rizik dvaes prvog veka, bolje je jedan dugotrajan, ne?
ono, strangers in the night i kasnije all i wanna do is make a love to you je moglo još nekako i onih osamdesetih i to ranih 81s da prodje, na pragu globalne katastrofe, a sad je bolje provereno, brate sigurica, a i tad ti je glava u torbi
 
švalerisanje sa jednom osobom ili ste svako dva tri meseca u novoj kres varijanti, kombinaciji, ili kako god vi to zovete?

I šta je po vama pametnije?

1 partner koji je proveren, normalan, pouzdan i dugotrajan?
Ili 1 na svakih dva tri meseca?

A temu pokrenuh jer neko na onoj drugoj temi reče kako mu je najduža kres kombinacija nekoliko meseci.

Veran sam tradiciji a i zdravije je
 
švalerisanje sa jednom osobom ili ste svako dva tri meseca u novoj kres varijanti, kombinaciji, ili kako god vi to zovete?

I šta je po vama pametnije?

1 partner koji je proveren, normalan, pouzdan i dugotrajan?
Ili 1 na svakih dva tri meseca?

A temu pokrenuh jer neko na onoj drugoj temi reče kako mu je najduža kres kombinacija nekoliko meseci.

- treba imati partnera po ukusu (po meni - pametna i zeljna sexa),
- treba pripremati nove snage za buducnost (da ne bude praznog hoda),
- razno.
 
Ako uzmemo u obzir rizik dvaes prvog veka, bolje je jedan dugotrajan, ne?
ono, strangers in the night i kasnije all i wanna do is make a love to you je moglo još nekako i onih osamdesetih i to ranih 81s da prodje, na pragu globalne katastrofe, a sad je bolje provereno, brate sigurica, a i tad ti je glava u torbi

stranger in the night, aids in the morning, honey :)
 
švalerisanje sa jednom osobom ili ste svako dva tri meseca u novoj kres varijanti, kombinaciji, ili kako god vi to zovete?

I šta je po vama pametnije?

1 partner koji je proveren, normalan, pouzdan i dugotrajan?
Ili 1 na svakih dva tri meseca?

A temu pokrenuh jer neko na onoj drugoj temi reče kako mu je najduža kres kombinacija nekoliko meseci.

Ajd sad ovako jel više vredi kad imaš jednu vrednu stvar ili više bezvrednih?:manikir:
 

Back
Top