Da li ste za uvođenje sankcija Rusiji?

Da li ste za uvođenje sankcija Rusiji?

• Ukupno glasova
    123

bas kao

Elita
Poruka
15.570
Ne mislim da da će biti Trećeg svetskog. Što se tiče novih lokalnih ratova moguće je da će ih biti ako Rusija poželi da se širi i na teritorije drugih država.
ako rusija vezba vojno sa kinezima oko japana - ne siri se ona na kinu, ili na japan
ako rusija vezba vojno u juznoj americi sa

Русија, Кина и Иран се спремају за серију војних вежби у Латинској Америци

ne siri se na juznu ameriku, samo vezbaju

problem je kada oforme vojni savez, jer on mora da bude uperen protiv nekoga, a jasno je protiv koga

a to sto ce da stipne ukrajinu, pa vec je ustinula i nista ne bi, samo larmanje i dreka

bas kao

Elita
Poruka
15.570
Svaki put me iznova iznenadi koliko je Srbima ispran mozak Rusijom...jednom običnom agresivnom despotijom.
oh, yeah

У јеку рата у Украјини и све бројнијих санкција које западне земље уводе Русији, Њујорк тајмс преноси да ће ускоро доћи до промене стратегије Сједињених Америчких Држава. Наиме, Џозеф Бајден већ је наложио својим сарадницима да оформе план који ће омогућити проток руске нафте, али по ограниченим ценама.​

Бајден укида ембарго на руску нафту?

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
10.927
:hahaha::hahaha::hahaha:
Вучић.png

Путин012

Aktivan član
Poruka
1.199
Ako se u Srbiji treba postaviti ovo pitanje, onda smo stvarno na ivici propasti. Ljudi koji su nam pomagali i još uvek pomažu da ostanemo slobodni i samostalni, da im zabodemo nož u leđa ponovo? Pa taman bi nam i Vojvodina otišla, moral..., Ne bi dugo čekao ni Novi Pazar. Iskreno kad bi mi uveli Rusiji sankcije, tačno bih pobegao iz Srbije i predstavljao se kao Rus jer bi me bilo sramota biti Srbin tada.

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
26.554

Фон дер Лајен: Путин не сме победити, Западни Балкан интегрисати у ЕУ

677z381_ursula-bled.jpg

Председница Европске комисије Урсула фон дер Лајен поручила је данас, на отварању 17. Бледског стратешког форума, да руски председник Владимир Путин не сме победити у рату са Украјином, већ Украјина наводећи и да ЕУ подржава интеграције Западног Балкана у ЕУ, од чега зависи напредак региона.
„Морамо да заштитимо наше вредности и наше пријатеље. Свет помно прати наш одговор на руску агресију”, нагласила је она.

Председница ЕК подсећа да су Русија и Кина почетком ове године отворено причале о безграничном пријатељству, а да је само неколико недеља након тога Русија започела рат у Украјини.
https://www.politika.rs/scc/clanak/...-sme-pobediti-Zapadni-Balkan-integrisati-u-EU

Јадница, појма нема да ће Путин једног дана закуцати и на њена врата.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.