Da li ste za uvođenje sankcija Rusiji?

Da li ste za uvođenje sankcija Rusiji?

• Ukupno glasova
    123

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
34.337
Ja sam lično za, ne samo zato što su zaslužili sankcije zbog ovog darmara koji prave po Ukrajini nego zbog toga što bih voleo da im konačno vidimo leđa i okrenemo se EU. Sa Rusijom nema ni ekonomskog, ni sistemskog, ni mentalitetskog napretka.
Pritom, ne bih im uveo sve sankcije (recimo na trgovinu i uvoz energenata ne bih) već ponešto da zaboli.
Dar mar ceka i vas neofasiste u srbiji....

Truman

Elita
Poruka
20.023
a rusi, zasto se oni dure i kazu da im eu letece pare vise ne vrede - mislim, jel ti hoces da kazes da nsi cuo da se te pare SAMO STAMPAJU I BACCAJU HELIKOPTERIMA?
bankomat kazino ponzi sema? nisi cuo?
Pa ako su te pare bezvredne što ih onda uzimamo iz EU bankomata. Lepo prekinemo postupak pridružavanja i vežemo se za rublju...mnogo jača valuta, zar ne.
Rusija je neki drugi svet...ili si za Evropu ili si za Rusiju.

Dar mar ceka i vas neofasiste u srbiji....
Neofašisti su na čelu Rusije...

bas kao

Elita
Poruka
15.379
Pa ako su te pare bezvredne što ih onda uzimamo iz EU bankomata. Lepo prekinemo postupak pridružavanja i vežemo se za rublju...mnogo jača valuta, zar ne.
Rusija je neki drugi svet...ili si za Evropu ili si za Rusiju.

Neofašisti su na čelu Rusije...
Ko ih uzima? uzima ih onaj koji kaze da moramo rusiji da lupimo sankcije, ko nas je uveo u duznicko ropstvo zaduzivsi nas duplo u poslednjih 20 godina dok smo bili na eu bezalternativnom putu

neofasisti i neonacisti su protiv rusije, a ona ih denacifikuje, ukra bandera-se i redom.

ja sam za eaeu u kojoj su vec mnoge zemlje, srbija se isto pridruzuje, eu je vec na aparatima, ostalo joj je samo da pljuje i pleni ruske racune dok moli za ruski gas sa sveznjem rubalja da se ne smrznu domacinstva, a proizvodnje i izvoza su se vec odrekli, osim stampanja para kojima se i ti nadas, ali naivno.

Truman

Elita
Poruka
20.023
Ko ih uzima? uzima ih onaj koji kaze da moramo rusiji da lupimo sankcije, ko nas je uveo u duznicko ropstvo zaduzivsi nas duplo u poslednjih 20 godina dok smo bili na eu bezalternativnom putu

neofasisti i neonacisti su protiv rusije, a ona ih denacifikuje, ukra bandera-se i redom.

ja sam za eaeu u kojoj su vec mnoge zemlje, srbija se isto pridruzuje, eu je vec na aparatima, ostalo joj je samo da pljuje i pleni ruske racune dok moli za ruski gas sa sveznjem rubalja da se ne smrznu domanmcinstva, proizvodnje i izvoza su se vec odrekli, osim stampanja para kojima se i ti nadas, ali naivno.
Svaki put me iznova iznenadi koliko je Srbima ispran mozak Rusijom...jednom običnom agresivnom despotijom.

Poruka
18.250
Uvodjenje sankcija bilo kome je ANTILJUDSKO I ANTICIVILIZACIJSKO. To samo najvece PIZZDURINE rade bilo kome.

Because it's all worth it, ebo vas demon Olbrajt.

Svaki put me iznova iznenadi koliko je Srbima ispran mozak Rusijom...jednom običnom agresivnom despotijom.
Eto ta pizzda na tvom avataru je jasno dje ti stojis i ko si i kakav si.

bas kao

Elita
Poruka
15.379
ako je eu davala sakom i kapom srbiji, kako to da je srbija duplo duzna sada?
doslo vreme naplate dugova, i sada smo mi krivi?
kreditna ekspanzija na koncu, i sada se trazi alibi - eto oni glupavi srbi nece vise da se pune kreditima, odricu se eu fondova, oce rusiju.kinu?

jok, bolje da nas gurnu u rat kao ukre na anti civilizaciju i antiljude, pa da se obogatimo, stotine milijardi idu u ukrajinu, lova do krova

Poslednja izmena:

Обилић

Iskusan
Poruka
6.701
Како ми можемо да санкционишемо Русе ? :eek:

Кад би ми њима извозили енергенте - онда би могли,
заврнемо славину, па нек се је бу !

Али да тражимо да они нама заврну пипу ... хммм, ко је предложио тако самоубилачки потез ?
И још то назвао - кажњавање Русије ??? :roll:

Алооо, еееј, ко је овде у заблуди ???

bas kao

Elita
Poruka
15.379
Алооо, еееј, ко је овде у заблуди ???
ovi iz nvo na sorosevoj sisi koji nas pale da nam je eu dobrocinitelj, da bi oni dobili bonus i po kada bi krenuli da mrzimo anti-civilizaciju i anti-ljude
Naravno da nije antiljudski i anticivilizacijski. To je upravo ono što Rusija sada radi.
ali slabo im ide nagovaranje, soros je omrazen, a rusija daje gas i hranu

Truman

Elita
Poruka
20.023
ako je eu davala sakom i kapom srbiji, kako to da je srbija duplo duzna sada?
doslo vreme naplate dugova, i sada smo mi krivi?
kreditna ekspanzija na koncu, i sada se trazi alibi - eto oni glupavi srbi nece vise da se pune kreditima, odricu se eu fondova, oce rusiju.kinu?

jok, bolje da nas gurnu u rat kao ukre na anti civilizaciju i antiljude, pa da se obogatimo, stotine milijardi idu u ukrajinu, lova do krova
Nije dužna samo EU već i međunarodnim finansijskim institucijama. Ti mešaš stvari jer ti tako odgovara. A kad se zadužiš kod banke kriv si ti a ne onaj ko ti da kredit.

bas kao

Elita
Poruka
15.379
Nije dužna samo EU već i međunarodnim finansijskim institucijama. Ti mešaš stvari jer ti tako odgovara. A kad se zadužiš kod banke kriv si ti a ne onaj ko ti da kredit.
englezima i francuzima, ''dobrociniteljima'', londonski i pariski klub

ja kriv? ne vi ste krivi, jer dok ste lagali da cemo da dobijemo pristup eu fondovima, vi ste zaduzivali srbiju, a ne ja

dok je srbija bila na eu putu upala je u duznicko ropstvo, i sad srbi krivi sto su g17 eksperti dosli iz inostranstva, podvukli se zutim, pa se utopuli u sns
A kad se zadužiš kod banke kriv si ti a ne onaj ko ti da kredit
to moze da prica samo onaj koji radi za bancin interes - ne, kriva je banka, ako ima kolateral unapred, moze da se naplati donekle, a ako nema moze da se slika, sama je kriva

kada bi sve banke, poverioci bili pravi, a mi ostali krvi, ni 1 banka ne bi nikada bankrotirala, a ti zivis u nekoj bajci

kiriku1

Poznat
Poruka
7.339
Nasa sluzba i vlast ce se dosvje propasti boriti protiv EU i razvijenijih, jer je to jedina smrt za njih...Njima nisu problem ni sankcije prema Srbiji, oni ce i tad Srbijom vladati..Njima bi jedini problem bile evroatlanske integracije, jer je to jedini kraj za nasu sluzbu i ovaj nakaradni sistem... Otuda oduvek sluzba i sistem preko svojih medija ovaj narod ostavljaju u prostoti i hrane njegovu mrznju... Ostavljaju ovaj narod na vecnom putu u EU, na dohvat koristi, ali da nikada zaista ne stvorimo uslove da udjemo...

Truman

Elita
Poruka
20.023
Nasa sluzba i vlast ce se dosvje propasti boriti protiv EU i razvijenijih, jer je to jedina smrt za njih...Njima nisu problem ni sankcije prema Srbiji, oni ce i tad Srbijom vladati..Njima bi jedini problem bile evroatlanske integracije, jer je to jedini kraj za nasu sluzbu i ovaj nakaradni sistem... Otuda oduvek sluzba i sistem preko svojih medija ovaj narod ostavljaju u prostoti i hrane njegovu mrznju... Ostavljaju ovaj narod na vecnom putu u EU, na dohvat koristi, ali da nikada zaista ne stvorimo uslove da udjemo...
Da, ja odavno tvrdim da vlastima u Srbiji nikako ne odgovara ulazak u EU jer bi onda mnogo više morali da poštuju pravila i kontrola bi bila jača.

bas kao

Elita
Poruka
15.379
eu na kolenima, posle ispucavanja svih sankcionih aduta, sada je rusija na potezu sa svojim sankcijama
  1. У понедељак (4. јул) је казахстански председник Касим-Јомарт Токајев телефонирао са председником Европског савета Шарлом Мишелом и рекао да је Казахстан спреман да подржи ЕУ у тренутној кризи са енергентима.
  2. У уторак (5. јул) је Окружни суд у руском лучком граду Новоросијску наложио да се на тридесет дана заустави рад нафтног терминала којим највећи део казахстанске нафте иде ка Европи. И то јер су руски регулатори тобоже утврдили да не постоји ваљан план за спречавање еколошких хазарда.
  3. У четвртак (7. јул) је казахстански председник Токајев демонстративно наложио да се потраже алтернативни путеви ка Европи.
EU NA HAPARATIMA! STA CEMO SAD? DA IGNORISEMO LAVROVA NA CAJANKI?

Маневар који Брисел није очекивао:Русија блокира казахстанску нафту на путу до ЕУ?

bas kao

Elita
Poruka
15.379
Svet se definitivno deli na dve polovine kao i tokom prvog Hladnog rata. I tada se živelo, živeće se i sada.
taj prvi hladni rat je zapoceo posle drugog vruceg svetskog rata - samo to previdjas, da nam neko sprema treci najvreliji svetski rat, koji smo, da smo bili pametni, trebali da izbegnemo... sada, ako mene pitas, ja mislim da cemo imati nekoliko regionalnih [ili samo lokalnih] ratova kao ukrajinski, da ne ulecemo suludo u svetski rat opet

bas kao

Elita
Poruka
15.379
Mogu nam ponovo aktivirati ratove u Bosni i na Kosovu ako ne uvedemo.
50 smrdo-engleza ili svabe sto se trte?
pa nemojte da ratujete, pregovarajte direktno, bez posrednika koji vas ucenjuju ili prete vam ratom, huskkaju cak!

kako se ja druzim sa svima u americi, i sa hrvatima, i sa albancima, i sa muslimanima? sasvim normalno pricamo,, a vi ne mozete? mozete, potrudite se

Truman

Elita
Poruka
20.023
taj prvi hladni rat je zapoceo posle drugog vruceg svetskog rata - samo to previdjas, da nam neko sprema treci najvreliji svetski rat, koji smo, da smo bili pametni, trebali da izbegnemo... sada, ako mene pitas, ja mislim da cemo imati nekoliko regionalnih [ili samo lokalnih] ratova kao ukrajinski, da ne ulecemo suludo u svetski rat opet
Ne mislim da da će biti Trećeg svetskog. Što se tiče novih lokalnih ratova moguće je da će ih biti ako Rusija poželi da se širi i na teritorije drugih država.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.