Potpuno neustavnom kontrolom svih elemenata drustva koga su se dokopali.
Kako je moguce da postoji teroristicki i paravonjni kamp, vise od godinu dana, u centru Beograda, a policija ne reaguje i ne hapsi teroriste?
Ko je zabranio policiji i tuzilastvu da hapse teroriste, ko ima tu moc u drustvu?
Samo SNS.
Kontrolisu skoro sve, u svakom gradu i selu u Srbiji.
Prebijaju ljude na svakom izbornom danu, i policija ne hapsi i ne procesuira te mafijase i batinase.
Ko je zabranio policiji da sprovodi zakon u Srbiji?
Na kojim izborima se dobija vecina za to?
Na kojim demokratskim izborima Vucic moze da dobije vlast da govori policiji i tuzilastvu da ne sprovode zakon?
Jedino sto ne kontrolisu je strani kapital, pa je strani zapadni kapital jedini izvor slobode za gradjane Srbije.