Da li ste za to da Srbija pošalje vojsku na Kosovo u narednih 5 godina

Srbija da pošalje vojsku

• da, treba

• ne

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A ne ne, ti i tvoja deca u PRVIM borbrnim redovima. Ako želiš tuđu decu da staviš Albancima pod nož, onda budi spremna na iste ustupke sa tvoje strane.

Naravno, ako su ti deca vojnički sposobna (starija od 12 godina).

Ta granica je iznad 12 godina, gospodjo. Mada, Nikolaj NIkolajevic Rajevski, poznati ruski general, je u otadzbinskom ratu protiv Napoleona, u juris poveo svoju decu. Njegov unuk, imenjak, pukovnik Rajevski se u Srbiji borio kao dobrovoljac u Srpsko-Turskom ratu 1876 godine. Tako da sve je moguce, kad je u pitanju opstanak drzave.

svaka cast, bas onako patriotski i junacki..srpska hrabrost i postovanje prema zenama u svoj svojoj velicini .:roll:

Kojim zenama?
Pa koliko me secanje sluzi 1000 i kusur pripadnika VJ i MUP-a Srbije su izginuli za vreme NATO agresije, pa se te zene (koje sam naveo - NVO i lokalne pacifistkinje sa Krste) danas pisaju po tim junacima i palim herojima.
Ispravi me ako negde gresim.

p.s. Nije svaka zena dama ;)

Pritom oni koji kažu da (bez obzira da li su muško ili žensko), prvi bi trebali da stanu u bojne redove i povedu svoju decu sa sobom (ako su vojno sposobna, dakle 12 ili više godina). Sve drugo je licemerje :).

Не, то није први корак.

Први и основни корак је направити праву српску војску којој неће трубити да "никад више неће бити рата у Србији".

Уосталом, твоје питање је "Da li ste za to da Srbija pošalje vojsku na Kosovo u narednih 5 godina", дакле, зашто одједном ти "шаљеш" цивиле?

Јесте лицемерно али с твоје стране.

Kojim zenama?
Pa koliko me secanje sluzi 1000 i kusur pripadnika VJ i MUP-a Srbije su izginuli za vreme NATO agresije, pa se te zene (koje sam naveo - NVO i lokalne pacifistkinje sa Krste) danas pisaju po tim junacima i palim herojima.
Ispravi me ako negde gresim.

p.s. Nije svaka zena dama ;)

pa ako neko smatra da su Slobini potezi koje je vukao bili pogresni, ne znaci da pljuje i ne postuje one koji su izginuli uzaludno zbog takvih odluka. :roll:

ne bre gledam samo kuce najvecih srpskih patriota iz prethjodnih ratova od Legije ,Arkana , Mladica , Krajisnika do mojih bivsih komsijsa Hadzica i Boce Medica ,nijedna nema ispod 300 kvadrata i onda kazu da se patriotizam i rat ne isplate :cool:

lupetas....i generalizujes imaj postovanja prema poginulim npr.VRS je imala 20 000 poginulih 40 000 invalida danas ima preko 5000 amputiraca ,mnogi smo proveli po 5 god u ratu itd po tebi su svi koji su branili svoje kuce,svoja sela,gradove ,porodice kriminalci..

Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back