Da li ste za to da Srbija pošalje vojsku na Kosovo u narednih 5 godina

Srbija da pošalje vojsku

• da, treba

• ne

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne ima Srbija dovoljno snageda to zavrsi,

Znao sam. Kukavičluk na terenu, a "junak" na forumu.

Naravno, razumijem te. Imaš hrvatsku putovnicu i zašto bi ti išao na Kosovo. Neće ići ni Rifat Dolić, neće ni Ibrahim Đedović, neće ni Muhamed Škrgić, neće ni Admil Mulalić. Što će kada svaki DNZ-ovac ima hrvatsku putovnicu.:rumenko:

Opsta mobilizacija i svim snagama udariti BLIC KRIG

U prvim redovima Vucic,Toma Zivanovic,Misa Vacic i Kosta Cavoski sa bajonetima,iza njih Toma i Velja jasu na tenku. Vuk Jeremic i Kusturica dejstvuju projektilima,artiljerci. Mladena Obradovica zbog toga sto je fizicki jadan stavljamo u logistiku. Spisak bolnicarki (Kosovke devojke) se zna-Natasa,Vjerica,Smilja Avramov.

I naravno,mozak operacije,general-potpukovnik Kostunjavi... Ma neprijatelj nema sanse....

Znao sam. Kukavičluk na terenu, a "junak" na forumu.

Naravno, razumijem te. Imaš hrvatsku putovnicu i zašto bi ti išao na Kosovo. Neće ići ni Rifat Dolić, neće ni Ibrahim Đedović, neće ni Muhamed Škrgić, neće ni Admil Mulalić. Što će kada svaki DNZ-ovac ima hrvatsku putovnicu.:rumenko:

Sta cu ja na kosovu kad se sprema napad i agresija na RS,moram svoju kucu braniti,Srbija je velika zemlja ima dovoljno snaga da stvari odradi kako treba kad dodje taj trenutak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back