Da li ste za sex u troje par i devojka koja pasivnoucestvuje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gazdarica:
Robinzon Kruso:
Gazdarica:
Robinzon Kruso:
snake:
Robinzon Kruso:
Sa ovakvim razmisljanjima polako se krecemo ka kataklizmi a istovremeno polako ali sigurno cemo unistiti cari i lepote koje je nam ljubav pruza i na kraju ce ostati samo fizicki sex kojeg cemo svi da se gadimo....... :twisted:

Sex je mnogo lepsi kad nema ljubavi, jednostavno si sa lepom devojkom u krevetu, hoces da je zadovoljis kao i ona tebe, i uvek se javlja ( nekad i nenamerno ) rivalstvo... ko ce biti bolji.
K
ad si zaljubljen stvari su drugacije. Volis osobu sa kojom si, stalo ti je do nje, gledas sto vise da joj se posvetis i u tom slucaju nema onih chari i "divljastva" u seksu, barem ne u mom slucaju

Izvini, ali pokusaj da se zaljubis i da budes divlja u krevetu sa svojim deckom i videces da "divljastvo" prelazi u strastven dozivljaj sa osobom koju dobro poznajes i volis jer kombinacija Ti+On+Iskrena ljubav+Masta+Novine svake nedelje (uopste i naravno u seksu) cine da ze uzdignes do nebesa do nivoa nedostiznog u odnosu na suvi seks..
Da... To je to... :wink:

Znao sam da ces se sloziti Gazdarice, jer po svim tvojim kometarima ti su upravo moj tip, ustvari moja devojka psihicki u potpunosti odgovara tebi...i zato si Ok i prava si riba nema sta....I zato ces da popalis svakog muskarca koji se pusti u digalog sa tobom pa i preko neta...
Uh, Robi al' me nahvali... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Nemoj vise to da radis... Vidis da pojedinci zamjeraju sto se neki ljudi slazu sa mnom u misljenje (pogledaj temu koju je otvorio ufolog)... Itd, itsl... :roll: :roll: :roll:

Ufolog ima problem, neki najveci. Slazem se sa "Robijem", zaista dajes lepe savete, otvorena si, pricas o svemu... ne stidis se, svakoj temi pristupas najbolje moguce.

ps: Gazdarica je samo primer, ovde ima mnogo dobrih devojaka! :wink:

ps2: NEMOJTE VISE DA LUPATE CITATE NA OVO, SVESCEMO JEDAN ODGOVOR NA CELU STRANU :lol:
 
Gazdarica:
Eh ljudi, nemojte me vise hvaliti... Pozlice nekim osobama, od toga... :roll: :roll: :roll:

"Igraj nocas, po meni, gdje si,
Lovi me, ljuti, kidaj, poderi,
Imaš svu silu, ciniš me ludim,
Duša je tvoja i andjela i zvjeri"
Ja ovo onako napisah... Pao mi na pamet taj stih, pa eto... 8)

UUUUUUUuuuuuuhhhhhhhhhhh kako dobri stihovi, gde ih nadje majketi.....
 
Sigurna sam da je mnogim parovima i to jedna od fantazija, mozda cak i jedna od omiljenijih. Meni i mom suprugu svakako jeste. Ostvarenje iste je vec sasvim druga prica. Kao i sve fantazije, voleli bismo, ali ...

Slazem se. Stoji. I meni i mojoj supruzi je cesto padalo na pamet, ali je problem oko realizacije. Treba naci nekoga diskretnoga i normalnog. To je vec teze. Mada, imamo neke prijatelje koji vole "gostovanja" u krevetu, kazu da im to osvezava brak. Sad, hiljadu ljudi, hiljadu cudi...
 
...znamo da bi nam takva avanturica poljuljala vezu...

Pa najverovatnije i u najvecem broju slucajeva, da. No, ne mora da bude. ;)
Naime, najcesce fantazije ostaju samo fantazije, i nikada se ne ostvare ni delom. Pa ipak, nama se jedna ostvarila; Da skratim pricu kako je do toga doslo, ali sasvim slucajno i neplanirano, jedna se devojka ponudila mom suprugu. Posto smo potpuno otvoreni jedno prema drugom ( valjda zato sto smo shvatili da je to mnogo jednostavnije i manje opterecujuce nego stalno pamtiti sta si precutao:D), preneo mi je to, a ja sam odmah odbacila svaku mogucnost realizacije te ponude. Sto je vise vreme prolazilo, ideja mi je postajala sve privlacnija. I kao sto to zivot obicno rezira, na nase potpuno iznenadjenje smo ponovo videli istu devojku nakon 2 godine. I opet skratimo pricu i napisem samo da se sve realizovalo. Bez losih momenata, bez neprijatnih situacija, bez ruznih iznenadjenja. Od tada je proslo 3 godine i nas brak je odlican. Ima naravno i sitnih losih trenutaka, ali su oni vezani za neke sporedne stvari, a taj izlet je ucvrstio i obogatio nas seksualni zivot toliko da bismo oboje zeleli da takvo iskustvo sada dozivimo zajedno. Naravno, znam da bi vecini parova ovakvo iskustvo iz temelja poljuljalo vezu i nikako ne preporucujem onima koji 100 % nisu sigurni da to zele. Pa ni sama nisam sigurna kako bi to zaista izgledalo ako se jednog dana desi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top