DA LI STE ZA SAMOSTALNU SRBIJU ?

Poruka
5.892
Povodom predstojećeg, verovatnog referenduma u CG, interesuje me mišljenje svih vas.

Da li bi,da recimo ne uspe referendum u CG, zahtevali sprovođenje referenduma u Srbiji?
I koje bi to političke snage mogle sprovesti u delo?

Da kažem i svoj stav...Ja sam za referendum o samostalnoj Srbiji (a nadam se da će u CG referendum uspeti, tako da se ne moramo bakćati time ).
 
jomini:
A koji bi to prostor bio? Gledaš stanje u prošlosti. Dobro. Zamisli da se pojavi neki narod koji je ovde bio pre nas i da kažu, to je naše, naš etnički prostor od pr Srba.... Šta onda?
Наравно да гледам историју, шта треба да гледам ЧИКАГО као етнички простор СРБА????
Срби су убијани клани и протеривани са своје земље време је да је вратимо, милом или СИЛОМ
ОЈ СРБИЈО МАТИ,НЕМОЈ ТУГОВАТИ

Ој Србијо мати, немој туговати,
Зови, само зови, сви ће соколови,
За те живот дати.
Срем, Банат и Бачка, три срца јуначка,
Зови, само зови, сви ће соколови,
За те живот дати.
Херцег-Босна, Лика, то је српска дика,
Зови, само зови, сви ће соколови,
За те живот дати.
Црна Гора мила, увек с нама била,
Зови, само зови, сви ће соколови,
За те живот дати.
 
tompus:
ZA samostalnu Srbiju,ali se pitam da li ce nas iskljuciti sa svetskog prvenstva u Nemackoj.

Ne brini, brate, neće. Srbija je naslednik (iliti sukcesor) državne zajebancije SCG. Tako da Srbija igra na SP...Jedva čekam našu zastavu, himnu, dresove, grb na grudima ( mada sam video idejno rešenje, katastrofa je, al' yebi gha usvojeno je pre neki dan ).

Srbija u Nemačkoj....Luuuudoooo ! :wink:
 
Arhangel NS:
Ne brini, brate, neće. Srbija je naslednik (iliti sukcesor) državne zajebancije SCG. Tako da Srbija igra na SP...Jedva čekam našu zastavu, himnu, dresove, grb na grudima ( mada sam video idejno rešenje, katastrofa je, al' yebi gha usvojeno je pre neki dan ).

Srbija u Nemačkoj....Luuuudoooo ! :wink:
Hvalati na informacij. Reci mi za to idejno resenje nesto vise
 
jomini:
Hmmm, znači od kada je sveta, mi ovde... Ima li neka druga istina? Neko drugo mišljenje, dokaz? :arrow: :?:

Jeste, jomini... Bila je pre samo Nezavisna Država Ameba, a onda smo ih mi pripitomili i uterali u krda...Tako je nastao začetak stočarstva na ovim prostorima... A oni Južni Sloveni, to je bila samo američko-sovjetsko-judeo-masonska propaganda...

Long live an Independent Serbia !

P.S. Bilo bi lepo da može " United Kingdom Of Serbia,Montenegro,Srpska and Krajina" ali, za sada samo u snovima...
 

Back
Top