Да ли сте за покретање иницијативе да се у Србији додели улица ''Јасеновачких жртава''?

Да ли сте за то да у градовима Србије постоји улица ЈАСЕНОВАЧКИХ ЖРТАВА ?

• Ukupno glasova
    28
1. Улица СРПСКИХ жртава логора Јасеновац.
2. Улица СРПСКИХ жртава НДХ
3. Улица СРПСКИХ жртава у ХРВАТСКОЈ
4. Улица СРПСКИХ жртава у БиХ
5. Улица жртава комунизма
6. Улица жртава НАТО пакта
7. Улица дечијег логора Јастребарско
8. Улица дечијег логора Сисак
9. Улица логора Јадовно
10. Улица јаме Пребиловци
11. Улица јаме Равни Долац
Ne, ovo više nije pravi pijetet.
Ovo je tanatofilija.

dobro bre sve smo neke žrtve.. Jel ima nešto da smo mi nekog iztamburali ili nas je uvek tamburao ko je stigo??
УВЕК нас је свако убијао како је стигао !!! Први почињао.......жене и децу масовно убијао.....градове разарао !

УВЕК нас је свако убијао како је стигао !!! Први почињао.......жене и децу масовно убијао.....градове разарао !
pa bre to i nije za neki ponos. Dodje mu malo onako ženskasto.

pa bre to i nije za neki ponos. Dodje mu malo onako ženskasto.
зато је врло мачо да будеш свакоме коњушар.
да му у војсци служиш за најпрљвије послове над цивилима. како оно записа аустријски генерал у музеју у Бечу, да су хрвати у првом свјетском рату били кукавице који врло лукаво избегавају прву линију и попут хијена се привлаче позадини и убијању цивила...

Шта ће та улица у Србији?
како бивши прецедник рече, "Нама нијесу никога убили, ми не носимо болесну мржњу према својој браћи Југословенима!"

mnogo važniji događaj na današnji dan je početak MOJKOVAČKE BITKE 1916.
Ali, toga se ne sećaš ;)
тада је мој прађед са својим саборцима пружао одступницу српској браћи да претекну.

кажеш важнији?

сваког 07.01 се пробудимо са Кравицом пред очима...

е сад шта је то , ситница јел де поред толко '' важнијих'' ствари....

Шта ће та улица у Србији?
како бивши прецедник рече, "Нама нијесу никога убили, ми не носимо болесну мржњу према својој браћи Југословенима!"
Oваквој Србији данас каква јесте......не треба дати ни Косово ни било шта друго сем круга двојке. Дух је апсолутно југословенски.

1704671143559.png

Back