Да ли сте за независну Српску или њено припајање Србији?

Да ли сте за независну Српску или њено припајање Србији?

  • Припајање Србији

  • Независна Српска


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jack Bauer

Početnik
Banovan
Poruka
47
Нисам ни требао постављати анкету о Српској, да ли сте за одвајање од Босне, мада сам мислио да ће бити више противника. Мислим да је исход ове анкете занимљивији.
Мало можда досађујем са Српском али мислим да Србија о њој не води довољно рачуна.
 
Извини а колика је то Црна Гора па је независна. Српска је величине Словеније или Косова.

Као прво Српска није економски стабилна као Црна Гора. А као друго РС је још увек ентитет БиХ.
 
Као прво Српска није економски стабилна као Црна Гора. А као друго РС је још увек ентитет БиХ.

A Crna Gora je sinonim za ekonosku stabilnost ubilo se, gataju gore od radikala kada dodje maj,da dodju turisti. A to za entitet si lepo rekao jos uvek, nece jos dugo.
 
Нисам ни требао постављати анкету о Српској, да ли сте за одвајање од Босне, мада сам мислио да ће бити више противника. Мислим да је исход ове анкете занимљивији.
Мало можда досађујем са Српском али мислим да Србија о њој не води довољно рачуна.

Bez uvrede,ali pitanje ti je stvarno glupo.Srbija ne vodi dovoljno racuna ni o svojim gradjanima,a kamo li za rep.Srpsku,medjutim zelja naroda je jasna,vecina u Srbiji zele ujedinjenje sa rep.Srpskom.Bolje je ujediniti se,jer se dobija i vece trziste,a i rep.Srpska bi imala jos vecu sigirnost kad zna da pored 1.400.000 Srba ima uz sebe jos 7.000.000. u svojoj drzavi
A i granice su dosta komplikovane,duzina granice je nezamislivo velika za zemlju te velicine,zato bi joj i bilo tesko odbraniti se od dojucerasnjih komsija koji bi je najradije celu zapalili....
Sto se ekonomske strane tice,rep.Srpska naravno treba da ima autonomiju kao Vojvodina
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top